İçeriğe atla

Eurovision 2003 | Letonya (A Magical Rendez-vous)

Misafir

Pinlenen İletiler

Guest schlagerman

^Bence karmakarisik... saniyede bir degisen kamera acilarini hic sevmiyorum

belki de bizleri en iyi tanımlayan kelime karmakarışık :)

yalnız 2003te sertabtan sonra çıkan Maltalı (Lynn) ablanın yüzünü unutamam.morali sıfırn altına inmiş bir şekilde çıkmıştı.sonucunu daha önceden kestirdi herhalde garibim :f04:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Lena Katina'in solo kariyerinin ilk albumu "This Is Who I Am" mukemmel olmus.

Dinlemek isteyenler icin;

Ya da;

[video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Eurovision'la tanıştığım yıl olmuştur benimde fakat kazanacağımızı bilmeme rağmen uyuya kalıp yarışmayı izleyememiştim:'( Ertesi gün sonucu öğrenince izleyemediğim için çok üzülmüştüm.İçimde hala ukte kalmıştır o gün bugündür.Zaten ondan sonra yarı final-final dahi hiçbir yarışmayı kaçırmadım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Tabi yarışmayı 5-6 kez baştan sona izlemişimdir fakat hiçbiri TRT yayınının yerini tutamadı tutamaz da zaten.Yıllardır bu yarışmanın TRT yayınını arıyorum ama hiçbir yerde bulamadım maalesef.TRT'nin neden bu yayınları internet ortamından toplattığını hala anlayabilmiş değilim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TRT'nin arsivleri acilsa keske. Halbuki TRT'nin arsiv dairesi baskanligi var; bu baskanligin basinda akli selim adamlar olsa bu arsivleri DVD-CD formatlarinda ya da hic olmazsa internet uzerinden parali uyelikli bir sistemle halka acarak, TRT'ye ek bir gelir de saglayabilirler. Sadece Eurovision adina degil TRT'nin 1970lerden bu yana yadsinamayacak mukemmel bir arsivi var her alanda. TRT Muzik kanali acildiginda cok umitliydim fakat 24 saat tsm yayini yapan TRT 4'ten oteye gidemediler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TRT'nin arsivleri acilsa keske. Halbuki TRT'nin arsiv dairesi baskanligi var; bu baskanligin basinda akli selim adamlar olsa bu arsivleri DVD-CD formatlarinda ya da hic olmazsa internet uzerinden parali uyelikli bir sistemle halka acarak, TRT'ye ek bir gelir de saglayabilirler. Sadece Eurovision adina degil TRT'nin 1970lerden bu yana yadsinamayacak mukemmel bir arsivi var her alanda. TRT Muzik kanali acildiginda cok umitliydim fakat 24 saat tsm yayini yapan TRT 4'ten oteye gidemediler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Söylediklerinin tamamına katılıyorum keşke böyle birşey yapsalar.

TRT Müzik'ten ben de umutluydum ama sanki böyle bir kanal açalım diye açmışlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra...
  • 1 ay sonra...

2001'den sonra izlediğim 2. Eurovision. Kuzenimin nişanı vardı. Ben Türkiye'nin iddialı olduğunu duyduğum için izlemek istiyordum. İki dayımın evi üst üstedir. Biz çocukları diğer dayımın evine, TV izlemeye yolladılar. Bütün çocuklar dizi izlemek istiyorlar ama. Emrah'ın mı ne dizisi var o zamanlar. Ben çok isteyince diğer odadaki 37 ekran TV'yi açtılar bana da. Sertab çok tan tamamlamıştı performansını. Recap'ta izleyip çok beğenmiştim ama. "Keşke izleyebilseydim." diye geçiriyordum içimden ki dualarım kabul oldu. Sertab kazandı ve performansını izleyebildim. Bu da böyle bir anımdır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...