İçeriğe atla

Türkiye 2013 : (Çekildi)

Uğur

Pinlenen İletiler

Yine de yayinlatamadilar klibi. TRT'ye karsi gelmek kolay degil.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 500
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ok semih trt süper harika kusursuz çalışıyo sorun bizde aslında. Bok kondurmuyo yine trtsine ya

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

TRT yönetimini sizden çok daha acımasızca eleştirebilirim ve fekat boşa eleştirmek istemiyorum. TRT'nin şarkı seçimi hatalıydı 2009'da amma Hadise'nin öyle bir şarkı hazırlaması da hataydı. Hadise de TRT kadar hatalı. Bir yanlış, diğer yanlışı doğru yapmıyor.

Yine de yayinlatamadilar klibi. TRT'ye karsi gelmek kolay degil.

Gizlenmiş İçerik

Sözleşmeye uymadı, daha n'apsın be. TRT Müzik'te program sunma şansını kaybetti haha. Büyük kayıp.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Enes Hadise'yi korudu mu ki ben mi gormedim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ben de ikisinin birden hatali oldugunu dusunuyorum fakat hata payinin daha fazla oldugu taraf TRT. TRT "Iddia" ve "Sonbahar" gibi bana gore "Deli"ye gore iki zayif sarkiyi secmeyerek, en uygun secimi yapmisti 2008'de mesela. Ayni sekilde "Dum Tek Tek"i de secip secmemek TRT'nin elindeydi. Bazi seylerden ders cikarmaliydi TRT, tekarlamak istedi kendini.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Su yazidan haberi olan var mi? Ramazan Sozer diye birinin iddialari, gerekise kanitlarim da demis kendisi bu iddialar icin. Iddiasina gore bu yil Eurovision'a katilsaydik bizi Sevim Balkan isimli sarkici temsil edecekmis. Ve onumuzdeki yil ulusal final duzenleyecekmis TRT.

Gizlenmiş İçerik

Kimse okumamis ama bunu.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1994 yılından sonra ilk kez Türkiye Final gecesi oy veremeyecek.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2013 Eurovision sonuçlarını, puanları ve sıralamaları canlı takip etmek için yarışma sırasında aşağıdaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz:

Gizlenmiş İçerik

>>

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2013 Eurovision sonuçlarını, puanları ve sıralamaları canlı takip etmek için yarışma sırasında aşağıdaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz:

Gizlenmiş İçerik

>>

Yarışmayı izlemeyi denesek?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

bence sen bu seneki konunun yanına çekildi diye eklemeye başla

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> İKİNCİ LEKE GELİYOR

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...