İçeriğe atla

Türkiye 2013 : (Çekildi)

Uğur

Pinlenen İletiler

Ki hande ordada söylemişti tek sanatçıyla değil birçok sanatçıyla görüşüyo trt diye en son 1 inde karar kılıyolarmıs

TRT Can Bonomo'ya ilk görüşmelerinde teklif yaptı, Can Bonomo da bir gün düşünüp ertesi gün cevabını iletti. Yüksek Sadakat'e de yılbaşından iki gün önce teklif gitti. Bunlar bizzat sanatçıların açıklamaları.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 500
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Aynı Hande 2008 için teklif bana geldi, kabul edeceğim de demişti 2007 Mayıs sonunda, Uğur hatırlar. Yanında röportajı yapan kişi ve Erol Köse oturuyordu. Erol Köse de "Çok heyecanlıyız, TRT bu sene beklemeden seçmek istedi, Hande'yi Eurovision'a yollayacağız." falan diyordu. Bence de kesin doğru söylüyodur Hande.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynı Hande 2008 için teklif bana geldi, kabul edeceğim de demişti 2007 Mayıs sonunda, Uğur hatırlar. Yanında röportajı yapan kişi ve Erol Köse oturuyordu. Erol Köse de "Çok heyecanlıyız, TRT bu sene beklemeden seçmek istedi, Hande'yi Eurovision'a yollayacağız." falan diyordu. Bence de kesin doğru söylüyodur Hande.

Aynen dun gibi hatirliyorum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Cok komikti.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

@SemihaYanki ; Bu ülkenin tanıtımı için çok iyi bir imkan. Ayrıca bizi temsil edecek ve çok iyi sonuçlar alacak birçok sanatçımız var!

@SemihaYanki ; Eurovision neden milli bir dava oldu? Illaki 1. olmak zorunda mıyız? Ben kesinlikle katılmamız taraftarıyım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TRT'nin katilmasa bile en azindan finali yayinlama zorunlulugu yok mu herhangi bir kanalinda? Tabii EBU uyeliginden istifa etmediyse ya da etmeyecekse.

İleriki yıllarda Eurovision'a katılmak istiyorsa yayınlama zorunluluğu var sanırım ama bu daha çok kağıt üstünde gibi, pratikte uygulaması pek yok sanırım. Kural katılım yılından önceki iki yıl yayınlama zorunluluğu gibi bişeydi diye hatırlıyorum. EBU'da yer almak içinse yayınlamak gerekmiyo.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TRT'nin katilmasa bile en azindan finali yayinlama zorunlulugu yok mu herhangi bir kanalinda? Tabii EBU uyeliginden istifa etmediyse ya da etmeyecekse.

İleriki yıllarda Eurovision'a katılmak istiyorsa yayınlama zorunluluğu var sanırım ama bu daha çok kağıt üstünde gibi, pratikte uygulaması pek yok sanırım. Kural katılım yılından önceki iki yıl yayınlama zorunluluğu gibi bişeydi diye hatırlıyorum. EBU'da yer almak içinse yayınlamak gerekmiyo.

Ermenistan Baku'deki yarismayi yayinlamis miydi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ermenistan Baku'deki yarismayi yayinlamis miydi?

Bilmem. İtalya Eurovision'ları yayınlıyo muydu ya da? Zannetmiyorum ben pratikte işleyeceğini o kuralların, ülkeler geri dönmek isterse.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Bakalim Turkiye kacinci olacak?

Gizlenmiş İçerik

:siritma:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...