İçeriğe atla

Türkiye 2013 : (Çekildi)

Uğur

Pinlenen İletiler

aqLadm

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20"> Seda Sayan hani onu parçalıyor ve öldürüyor ve dava ediyordu ne oldu acaba?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 500
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

aqLadm

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20"> Seda Sayan hani onu parçalıyor ve öldürüyor ve dava ediyordu ne oldu acaba?

Buyuklerimiz "reklam kokan hareketler bunlar" demisler, bosa da dememisler.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok Uğur ben orda " her şeyi de biliyor" derken küçümseme anlamında şey etmiştim.

Kıraç haberlerini hatırlıyorum. Etekle dolaşaydı iyiydi. Ama Bedük iyidir ya olursa olsun bence

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haberi okumadan Bedük "Eurovision'a gitmem ben." diye bir laf söylemiştir diye korktum. Ama "Teklif gelmedi." demiş. Rahatladım

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

OH MY GOD!

Alay etmeyin bak sonra inanırım ben.

Müthiş haber bu. Bedük güzel bir şarkıyla süper işler çıkarabilir gibi geliyor. Hadi hayırlısı ya

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alay etmiyoruz! Su an cok mutluyum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cok dogru bir karar verildi bence de!

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bedük güzel tercih ancak ESC için ne derece uygun bilmiyorum... Umarım güzel bir şeyler başarılır bu yıl

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...