İçeriğe atla

Türkiye 2013 : (Çekildi)

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 500
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Eurovision temsilcilerimiz ve daha birçok önemli isim Eurovision temsilcimizi seçecek. Yahu daha heyecanlı ne olabilir. TRT durdu durdu en doğru kararlardan birini verdi bravo.

Peki bu toplantı kaç kez gerçekleşecek ve isim ne zaman açıklanacak bir bilgi var mı ? Keşke o gün açıklansa ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Trkan da olacaktı hani toplantıda ben listede mi görmedim yoksa yok mu?

Toplantidaki bazi isimler diye veriliyor. Ama Tarkan olsa en basa onu yazarlardi. Kuruldan Tarkan karari bile ciksa Tarkan kabul etmez. Keske Burcu Gunes secilse.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Onu soracaktım ben de 2. diyor demek ki yapılmıs daha onceden gizli bir şekilde. E bu eğer canlı olarak yapılıyorsa. Bir sürpriz olmasın sakın ?????

ben de öyle birşey bekliyorum. Yoksa TRT boşu boşuna canlı yapmaz. ya sanatçılara diretti ya da daha önceden bir karar alındı duyurulacak....
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Allam lütfen Burcu Güneş olsun. lütfeeeenn.

Kendi kendimize gelin güvey de olduk yalnız ne güzel X) Birde Türkiye bu sene katılmayacak diyorlarmış....

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kendi kendimize gelin güvey de olduk yalnız ne güzel X) Birde Türkiye bu sene katılmayacak diyorlarmış.... xD

burcu güneş ne ya.. umarım olmaz. saçma sapan şarkılar yapıyor o kadın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kendi kendimize gelin güvey de olduk yalnız ne güzel X) Birde Türkiye bu sene katılmayacak diyorlarmış....

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20">

haklısın zaten yüksek sadaket, can bonomo, hadise, gülseren, sibel tüzün çok mantıklı şarkılar yapıyor....

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kendi kendimize gelin güvey de olduk yalnız ne güzel X) Birde Türkiye bu sene katılmayacak diyorlarmış.... xD

haklısın zaten yüksek sadaket, can bonomo, hadise, gülseren, sibel tüzün çok mantıklı şarkılar yapıyor.... :kahve:

daha iyiler varken onu istemem doğrusu..
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayrıca grup olayına biraz ara verelim artık sıktı. Model falan gitmesin. Bence slow bir şarkının zamanı geldi de geçiyor bir kere . Sedat Yüce'den beri ne zaman slow yolladık . Kaç yıl oldu..

Şöyle sahne gosterisinde semazenlerin sanatçıya eşlik ettiği bir slow şarkı müthiş olmaz mıydı ? Burcu Güneş de bu olaya en uygun isimlerden biri bence. Evet evet slow zamanı geldi artık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...