İçeriğe atla

CAN'IN SAĞOLSUN : Bu bir başlangıç, anlatmak gerek

Canala

Pinlenen İletiler

İlk yazım böyle olsun. Bi anlatmak gerek cidden. Şimdi burası üyelere özel bi alan ya, bende kendi çapımda kendi köşemi oluşturmak istedim ve bunu bi etiketle mıhlıyorum: CAN'IN SAĞOLSUN

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yani her yeni konumda bi farkım olsun, beni şak diye anlayın di mi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Günde bir kere yazarım, belki iki, belki üç.. Belki de konu bulamam

Gizlenmiş İçerik

ESC'den ETSC'ye kendi fikirlerimi sizlerle paylaşmak, bir tartışma-konuşma ortamı oluşturmak amacı çerçevesinde eğleneceğim ben, siz de benimle birlikte eğlenin ha!

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Eğlenmeseniz de olur ne diyim canınız sağolsun sdfghjk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

CAN'IM ilk yazın çok güzel olmuş

Gizlenmiş İçerik

Çok sağol İzlandalı'm. Sen beğendiysen bu tatta devam o zaman

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merakla bekliyoruz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

teşekkürler Çağatay

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> yazıcam öyle bakalım bugün bi şey yollarım belki

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...