İçeriğe atla

Junior Eurovision Song Contest 2012 - Amsterdam

Cem

Pinlenen İletiler

• İleti 76
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

bir şarkısın sen adlı saçma salak yarışmadan seçsinler dicemde ordaki çocukların idolü ibrahim tatlıses bergen falan

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> pop okuyamazlar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bir şarkısın sen adlı saçma salak yarışmadan seçsinler dicemde ordaki çocukların idolü ibrahim tatlıses bergen falan

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> pop okuyamazlar

Gizlenmiş İçerik

Onu geçtim oradaki çocukların erngenllik dönemine girdiklerinde o sesleri kalacak mı? Hımm teşekkürler..
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gecenlerde danny eurovision dance contest gordum youtube da ne oldugunu anlamadım bunu bilmiyordum ve suan sendende duydum ugur bilmiyorum ve ögrenmek istiiyorum nedir bu ?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gecenlerde danny eurovision dance contest gordum youtube da ne oldugunu anlamadım bunu bilmiyordum ve suan sendende duydum ugur bilmiyorum ve ögrenmek istiiyorum nedir bu ?

Gizlenmiş İçerik

Eurovision Dance Contest ilk olarak 2007'de duzenlenmisti. 2 kere duzenlendi toplamda 2007 ve 2008'de. 2007'de Polonya, 2008'de Finlandiya kazandi. Onda her ulkeden danscilar cikip cesitli sarkilarda dans ediyorlardi. Ben 2007'yi izlemistim. Youtube'da videolari var cokca, arastirabilirsin.

Gizlenmiş İçerik

2009'daki Azerbaycan'da duzenlenecekti hatta ama yapilmadi. 15 - 16 ulke katiliyordu toplamda, JESC gibiydi o acidan.

Bir de kazanan ulke duzenlemiyordu yarismayi, yarisma toplamda 2 kez oldu ve ikisi de Birlesik Krallik'ta duzenlendi.

Polonya ve birinci olduklari performans :

Oylamadan bir kisim :

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Eurovision Dance Contest ilk olarak 2007'de duzenlenmisti. 2 kere duzenlendi toplamda 2007 ve 2008'de. 2007'de Polonya, 2008'de Finlandiya kazandi. Onda her ulkeden danscilar cikip cesitli sarkilarda dans ediyorlardi. Ben 2007'yi izlemistim. Youtube'da videolari var cokca, arastirabilirsin.

Gizlenmiş İçerik

2009'daki Azerbaycan'da duzenlenecekti hatta ama yapilmadi. 15 - 16 ulke katiliyordu toplamda, JESC gibiydi o acidan.

Bir de kazanan ulke duzenlemiyordu yarismayi, yarisma toplamda 2 kez oldu ve ikisi de Birlesik Krallik'ta duzenlendi.

Polonya ve birinci olduklari performans :

Oylamadan bir kisim :

bir daha yapılırsa yok böyle dans'ın birincisini yollayalım

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

[align=center]Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da yapılacak olan Junior Eurovision 2012'nin tema şarkısı yayınlandı.

Bu senenin sloganı "Break The Ice" (Buzu Kır) ile aynı ismi taşıyan tema şarkısının klibi dün akşam tanıtıldı.

Şarkıyı Junior Eurovision 2007 ve bu seneki yarışmayı da sunacak olan ünlü Hollanda şarkıcısı Kim-Lian seslendirdi.[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok kötü bence.

Madem başkalarına yaptıracaksınız, doğru düzgün bir şey yapın bari.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aksine begendim ben. Bi "Prati Mi SMS" ya da "Mama" degil ama olsun.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]JESC 2012 : Resmi Albüm Hazır![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]1 Aralık 2012'de Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da düzenlenecek 2012 Junior Eurovision Şarkı Yarışmasının resmi albümü artık hazır ve dijital ortamda yerini aldı.

Albüm 2 CD'den oluşuyor. Birinci CD'de katılan ülkelerin şarkılarının stüdyo final versiyonları yer alıyor. İkinci CD'de ise şarkıların karaoke / instrumental versiyonları yer alıyor.

Itunes :

Gizlenmiş İçerik

FreeRecordShop BE :

Gizlenmiş İçerik

15 Kasım'da albüm resmi olarak yayınlanacak.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...