İçeriğe atla

04 Boran - Set Fire To The Rain

Guest Boran

Pinlenen İletiler

Bu şarkıyı erkek sesinden dinlemek değişik oldu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Nakaratta biraz daha ses yükselebilir miydi acaba

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Başarılar dilerim duygulu ve hoş olmuş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şarkıyı erkek sesinden dinlemek değişik oldu :D Nakaratta biraz daha ses yükselebilir miydi acaba :D Başarılar dilerim duygulu ve hoş olmuş :)

o ses yükselirse bir daha alçalamazdı heralde:D nakaratı adele gibi bir ses söyleyebilir sadece bence:))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beğendim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ağzına sağlık yavru

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bunu da beğendim çok güzel söylemişsin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> tebrik ediyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bu şarkıyı söylemek de baya bi cesaret ister gerçekten

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkıyı o kadar sakin okumuşsun ki, bunu terapi için kullanabilirim.

Olmuş olmuş.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...