İçeriğe atla

The Voice Başlıyor!

Züreyfa

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

The Voice of Eurovision Time heyecanı başlıyor! 6 adayın 6 hafta yarışacağı yarışmanın jüri üyeleri belirlendi. The Voice of Eurovision Time'ın 2 büyük jürisi Cem ve Semih olacak.

İŞTE ADAYLARIMIZ

01 BURAK

02 ŞERMİN

03 GÖKSEL

04 BORAN

05 TUĞBERK

06 UĞUR

Yarışma kurallarında da belirtildiği gibi adayların performans açıklamaları Perşembe günü başlayacak, Cumartesi akşam 20:00'ye kadar sürecek. Cumartesi akşam 20:00'den sonra oylamalar başlayacak.

Ayrıntılı bilgi için lütfen yarışma kurallarını inceleyiniz. Yarışma kurallarıyla ilgili bir sorunuz olursa o başlık altında sorunuzu sorabilirsiniz.

Adayların en geç Cuma gününe kadar yarışmacısı olmak istedikleri jüri üyesini seçmeleri gerekmektedir. 6 aday da yarışmacısı olmak istedikleri jüriye siteden özel mesaj atarak bu durumu bildireceklerdir. Daha sonra 2 jüri üyesi alınan isteklere göre 2 ayrı The Voice grubunu oluşturacaktır.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eminim çok güzel olacak her şey. İlk hafta performansım için çalışmalara başladım. Tüm aday arkadaşlara da başarılar diliyorum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bile heyecanlandım nedense

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Herkese bol başarılar, bizler de oylayacakmışız ya ondan olsa gerek bu heyecan

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sorunsuz/eksiksiz ilerleyebilirsek cidden çok eğlenceli olacak

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Her ne kadar sayımız 8'i bulamasa da

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

olsun 6 degerli insan ile yapılıyor işte yarısma ne kadan guzel

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence de zaten ne demişler nerde çokluk, orda peynir helvası.

6 hafta sürecek olması iyi bence, heyecanlandım ben de.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence de zaten ne demişler nerde çokluk, orda peynir helvası.

6 hafta sürecek olması iyi bence, heyecanlandım ben de.

Gizlenmiş İçerik

alah kahretsin yıkıldım

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...