İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

100. yarışmadan sonra etsc için 3 kez yarışan şarkıcılara 1 kez daha yarışma hakkı verilmesini istiyorum. site 3. yılına girdi ve bu sürede pek çok şarkı yapıldı. zaman aşımı da olduğu için kullanılamayan şarkıcılar için gelecek 100 yarışma içinde en azından 1 kerelik katılma izni verilebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

100. yarışmadan sonra etsc için 3 kez yarışan şarkıcılara 1 kez daha yarışma hakkı verilmesini istiyorum. site 3. yılına girdi ve bu sürede pek çok şarkı yapıldı. zaman aşımı da olduğu için kullanılamayan şarkıcılar için gelecek 100 yarışma içinde en azından 1 kerelik katılma izni verilebilir.

Sacma, zaten ilk yarismalarda 2'ydi, ilk belirlenen kurallara gore, daha sonra 3'e yukseltmistik.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayri yazilmasi gereken de ve ki'yi bitisik; bitisik yazilmasi gereken de ve ki'yi ayrj yazanlara bir care lutfen

Gözlerini kapa, görmezsin.

Yönetici olarak çok kaba bir yorum gerçekten yakıştıramadım.

Böyle bir şeyi engellememiz nasıl olacak? Hadi diyelim öyle yapanlara uyarı verelim herkes insan burada. Hataları mutlaka olacak. Herkes banlanır o zaman. Bu kadar basit bir şeyden rahatsız olmakta saçma bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayri yazilmasi gereken de ve ki'yi bitisik; bitisik yazilmasi gereken de ve ki'yi ayrj yazanlara bir care lutfen

Gözlerini kapa, görmezsin.

Yönetici olarak çok kaba bir yorum gerçekten yakıştıramadım.

Böyle bir şeyi engellememiz nasıl olacak? Hadi diyelim öyle yapanlara uyarı verelim herkes insan burada. Hataları mutlaka olacak. Herkes banlanır o zaman. Bu kadar basit bir şeyden rahatsız olmakta saçma bence.

Tabii ki insanların hata yapmasını önlemek kolay değil hatta önlenemez. Böyle bir şey için de kimse banlanmamalı. Ama burada rahatsızlıklarımızdan bahsediyoruz konu başlığımız bu. Ben de hoşlanmıyorum saçma sapan yazış şekillerinden ama söylemek istediğini bu mesajındaki gibi söyleseydin keşke. "Gözlerini kapa görmezsin" demek hoş değil belirtmek istediğim buydu. Son birkaç gündür çok sert ve fevri çıkışların var şaşırıyorum. Bireysel hiçbir sorunumuz yok bunu da belirtmek istiyorum. [WHITE SMILING FACE]️

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nasıl yani uğur? konu etyb'de görüşülmeden senin verdiğin tepki ile iptal mi oldu?

çok yaşa padişahım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> rte kadar muhterem bi adamsın valla

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nasıl yani uğur? konu etyb'de görüşülmeden senin verdiğin tepki ile iptal mi oldu?

çok yaşa padişahım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> rte kadar muhterem bi adamsın valla

Gizlenmiş İçerik

ETYB gorussun benim oyum reddir.

USTA

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence sanatçı sınırlaması tamamen kalkabilir

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Üyeler zaten aynı şarkıcı yarışıyo diye 0'ı basıyolar bizim yasaklamamız bi şeyi değiştirmiyo usta

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunu konusalim o zaman ETYB icin de. Benim de isime gelir Melanie C yollamaya devam ederim 40 yarismada bir.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dalga geciyorum Semih

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...