İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

Herhangi bir ulusal finaller konusuna yorum olarak sadece basarilar yazmak yasaklansin.

Biz bu konulari basari dilekleri almak icinmi yoksa fikirleri ogrenmek icin mi aciyoruz

Katılıyorum. Eğer bir şarkıyı gerçekten tahammül edemeyecek kadar beğenmediysem (4-5 yarışmada bir şarkı çıkıyor anca.) Yorum yapmak istemediğimi belirtip başarılar diliyorum ben de ama bütün konulara aynı şeyi yazmak manasız. Yorum yapmak zorunlu değil, yapmak istemeyen yapmasın. Böylesi görüntü kirliliği oluşturuyor sadece.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ahahaha güzel şarkı yolluyorum kazanıyorum neyini çekemiosun

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> kimseye yapışmıyorum bana puan ver diye yada ezikler gibi acındırmıyorum puan almak için

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hollanda senin verdiğin puanlarla almadı bu dereceleri . verme bu saatten sonra

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> çok ta tın yani

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben sen degilim bak iste.sen.olsan hemen puanla tehdit ederdin. Bellisin zaten sen bu satten sonra degismezsin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kitleseydin keske konuyu Volkan. Tartisma yeri degil burasi. Sitede ya da ulusal finallerde "Basarilar" yazmanin nesi nasil yasaklanabilir allasen. dikta rejimi mi getirelim siteye ona yasak buna yasak, bunu istiyosunuz herhalde. Pedriel adi uyenin her ulkeye "basarilar" copy-paste'inden ben de sikildim. Kendisiyle gorusurulur, uyarisi yapilir. Dinlemez devam ederse geregi yapilir. Budur yani.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beni uyaran eller kırılsın! O ka

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Usta nicki neden büyük sen kendini forumda ayrı yeremi koyuyorsun. Herkes eşit değil mi nerde demokrasi?

Gizlenmiş İçerik

Halkim ben boyle gormek istiyor. Sandikta gorusuruz.

iPhone 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...