İçeriğe atla

Eurovision Torrent Albümleri (1956-2012)

Cem

Pinlenen İletiler

Arkadaşlar , torrent günümüzün en hızlı ve en kolay dosya paylaşım sistemidir.

Torrent kullanmayı bilmeyenler için hızlıca anlatacak olursam ;

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

1. Eklentiden uTorrent.exe'yi indirip bilgisayarınıza kurun.

2. Ardından verdiğim torrent dosyalarına (1956-2009 torrenti , 2010 torrenti, 2011 torrenti , 2012 torrenti) tek tek tıklayın.

3. Tıkladığınızda karşınıza kurduğunuz uTorrent programı gelecek OK veya Tamam tuşuna basın,kendi kendine indirmeye başlayacak.

4. İndirme bittiğinde sağ tıklayıp Klasörü Aç dediğinizde indirdiğiniz torrentin içeriği görüntülenecektir.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Dosyalar ektedir. İyi indirmeler.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/color]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hepsi var bende ama gerçekten aklına gelip burda paylaşman süper emeğine sağlık tatlım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Ceeeeeem.

Bunları hep internetten dinlerdim, bugün bilgisayarıma yüklemek istedim ve aradığımı da buldum. Çok teşekkürleeer.

Gizlenmiş İçerik

Sadece bir düşüncemi ekleyeceğim, bunların melodifestivalen olanı da hiç fena olmazdı ama kendim arayıp bulmalıyım. Öyle yapayım. Ehe.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende 2001'den gunumuze tum Melodifestivalen ve Melodi Grand Prix albumleri var, bi ara torrentlestirebilirim isterseniz.

Bunu yaparsan çok fazla sevinirim.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tamamdir bi ara bakicam

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Tamam bekliyor olacağım.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Özellikle MGP'yi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

24 saatten sonra silicek miymisiz anlamadim

Gizlenmiş İçerik

MP3 vb. diğer içerikler yasal olmadığı için böyle bir uyarı koydum normal şartlarda silinmesi gerekiyor ama silmezsen de bir şey olmaz

Gizlenmiş İçerik

:dil3:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Download'larla ilgili ayri bir projemiz vardi Cem'le, bir sure beklerseniz arsivlerimi acmaya baslicam.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...