İçeriğe atla

Yunanistan 2024: Marina Satti - Zari

Uğur

Pinlenen İletiler

• Mustafa bu konunun başlığını Yunanistan 2024: Marina Satti olarak değiştirdi

%CE%9C%CE%91%CE%A1%CE%99%CE%9D%CE%91-%CE

Yayıncı ERT, Marina Satti'nin 2024 yılında Malmö'de yapılacak Eurovision Şarkı Yarışması'nda Yunanistan'ı temsil edeceğini açıkladı.

Beğenilen şarkıcı-söz yazarı, Yunanistan'ın ilk Eurovision Şarkı Yarışması katılımının 50. yıldönümünde ülkesini temsil edecek.

Şarkı henüz seçilmedi; çünkü ERT ve Marina'nın plak şirketi Golden Records ve Minos EMI (bir Evrensel Müzik Şirketi), şarkıcının kendisi ile birlikte potansiyel başvuruları davet etti. 25 Ekim Çarşamba gününden itibaren yazarlar, Marina'ya e-posta yoluyla şarkı göndermeye (Eurovision Şarkı Yarışması kurallarına uygun olarak) davet ediliyor .

Marina Satti, kariyeri boyunca büyüdüğü Yunan, Arap ve Balkan gibi farklı müzik geleneklerini birleştiren benzersiz bir ses geliştirdi.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını Yunanistan 2024: Marina Satti - Zari olarak değiştirdi
  • 2 hafta sonra...

Çok güzel etnik bir şarkı olacakken son dönemde çıkan keko rapçi şarkılarına benzemiş. Etnik şarkı seven beni bile etnikten sogutacaklar yahu! Altyapı çok karışık ayrıca çorba gibi. Neyse zamanla alışırım belki ama şuan sevmedim.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarışmada ne yapar bilmem ama son anda sürpriz bir şarkı gelmezse birincim bu kalır. Yunan işi Rosalía yapılacaksa böyle yapılmalı. 

• Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
Hakan, 08.03.2024 - 08:08 yazdı:

Neyse zamanla alışırım belki ama şuan sevmedim.

Alıştım :evethamide: 

ama hala ayılıp bayılmıyorum sıralamamda 30'lardaydı şuan 23 falan. Hollanda kadar ucube gelmiyor. En azından eğlendiriyor çocuk şarkısı melodisi yok

• Beynimi Yaktın 1
  • Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...