İçeriğe atla

Slovenya 2024: Raiven - Veronika

Uğur

Pinlenen İletiler

• 6 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Raiven Slovenya'dan ruhani senfonisini getiriyor

Raiven_foto_Tjas%CC%8Ca%20Barbo_16-9.jpe

Raiven, bu Mayıs ayında Malmö'de yapılacak Eurovision Şarkı Yarışması'nda Slovenya'yı 'Veronika' adlı şarkısıyla temsil edecek.

Veronika Deseniška'nın hikayesi ve onun sözde büyücülüğü Slovenya'da iyi biliniyor ve bu şarkı Raiven'in çeşitli tarihsel dönemlerdeki ikonik kadınların hikayelerini keşfetme arayışını sürdürüyor.

'Slovenya'yı Eurovision'da temsil etmek, kariyerimin ilerleyişi için hayal ettiğim bir basamak. Anneme Eurovision'a gideceğimi söylediğimde bir gün o sahnede olacağımı bildiğini söyledi. Bu müzik gösterisini birlikte izlediğimiz ilk andan beri bunu biliyordu; ben beş yaşındaydım.' 

'Müzikal simyacı' olarak tanımlanan Raiven, pop ve opera disiplinlerini birleştirerek mezzo-soprano şarkıcı, yazar, söz yazarı ve arpçı olarak geliştirdiği sanatsal çok yönlülüğünü sergiliyor.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını Slovenya 2024: Raiven - Veronika olarak değiştirdi
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
Uğur, 4 dakika önce yazdı:

Çok iyi başlayıp nakaratta sıçtı biraz :bilemiyorum:

Garip bi şarkı, çok kararsız kaldım Slovenya konusunda ama kızın tarzını başarılı buldum.

Tam olarak bu. Ne desem bilemedim ben de. Unut veriyordu ama öylece bitti şarkı. Vurucu bir yeri yok. Fanlar çok beğenmiş ama olayını anlamadım. 

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence mevcut seçimler içerisinde çarpıcı hâlâ, sonucunu kestiremediklerimden ama. Genel olarak vokali temiz biri diye hatırlıyorum, sahnede de güzelce söyleyecektir diye umuyorum. 

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...