İçeriğe atla

Azerbaycan 2024: Fahree feat. Ilkin Dovlatov - Özünle Apar

Uğur

Pinlenen İletiler

• 9 ay sonra...

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Azerbaycan devlet kanalı İctimai TV, bu yıl temsilcisini ve şarkısını iç seçimle belirledi. 2024 Eurovision’da Azerbaycan’ı temsil edecek isim Fahree oldu. İç seçim elemelerinde altı aday yer aldı. Bu adaylardan biri olan Fahree, seçim sonucunda ülkesini Malmö’de temsil etmeye hak kazandı. Fahree’nin şarkısı modern etnik-pop tarzında ve Eurovision’a özel olarak yazıldı. Şarkı önümüzdeki günlerde yayınlanacak.

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını Azerbaycan 2024: Fahree olarak değiştirdi
Mustafa, 08.03.2024 - 01:08 yazdı:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Azerbaycan devlet kanalı İctimai TV, bu yıl temsilcisini ve şarkısını iç seçimle belirledi. 2024 Eurovision’da Azerbaycan’ı temsil edecek isim Fahree oldu. İç seçim elemelerinde altı aday yer aldı. Bu adaylardan biri olan Fahree, seçim sonucunda ülkesini Malmö’de temsil etmeye hak kazandı. Fahree’nin şarkısı modern etnik-pop tarzında ve Eurovision’a özel olarak yazıldı. Şarkı önümüzdeki günlerde yayınlanacak.

Aynen yedik. Şundan geliyor:

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını Azerbaycan 2024: Fahree feat. Ilkin Dovlatov olarak değiştirdi
  • Mustafa bu konunun başlığını Azerbaycan 2024: Fahree feat. Ilkin Dovlatov - Özünle Apar olarak değiştirdi

Çok beğendim. Hem etnik hem modern. Jabbar - Deeperise şarkıları gibi dark soundlar var çok hoş. Muğam kısmı da şarkıya yakışmış. O kısmı söyleyen bıyıklı abiyi son dakika eklemeleri de güzel hareket. Biraz daha etnik müzik konabilirdi o kadar. Sahnelemeyi de güzel yaparlarsa şansları var.

Bu sene, geçen seneki gibi kendi şarkımızı yapıyoruz deyip yine yabancılara özenen ama "kendilerinden" bir iş yapmamışlar aferin.

• Beğendim 1
  • Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Direkt canlı performansla duyurmaları hoş olmuş, sahnede iyi duyacağımızı anladık ama stüdyoyu da yayınlasınlar artık, şarkıyı iyice anlayalım :nezamanbitecek:

Ben de beğendim, geçen seneki Beatles'a saygı kuşağından sonra ilaç gibi geldi. 

• Beğendim 1
  • Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kral Tv Top 10 listesine 8. sıradan giriş yapan şarkılara benziyor aynı. Türkvizyon'a yollanacakken yolunu şaşırıp buraya gelmiş gibi, hoş o yarışma artık yapılmadığı için oraya hazırlamış olsalar dahi buraya da yollayalım demiş olabilirler.

Bana biraz artık "özümüze dönelim" isteği taşıyan Azerilerin çenesini kapatmak için yollanmış bir parça gibi geldi. Azerbaycan bu seneden sonra bir daha asla kendi dilinde ve kendi bestecilerinden bi şarkıyla kolay kolay yarışmayacaktır zannediyorum. 

• Beynimi Yaktın 1
  • Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Acele etme yarışmanın başlamasına baya bi var :icimegir:

Eurovision'a son 1 hafta kala her başlığı dolaşıp, her şarkıya beğendim yazma dönemi henüz başlamadı :bedenimegir:

• Azdırdın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 2 dakika önce yazdı:

Acele etme yarışmanın başlamasına baya bi var :icimegir:

Eurovision'a son 1 hafta kala her başlığı dolaşıp, her şarkıya beğendim yazma dönemi henüz başlamadı :bedenimegir:

Yanlış hatırlıyosun, gizli birinci yazıyordum.

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...