İçeriğe atla

Finlandiya 2023 : Käärijä - Cha Cha Cha

Uğur

Pinlenen İletiler

Bu yıl en sevmediğim şarkılardan biri ama dün izlerken sanki ilk defa dinliyormuş gibi objektif bir gözle izlemeye çalıştım.

Aslında şarkı son kısımlara kadar gayet enerjik ve seyirciden iyi de reaksiyon alıyor fakat sona doğru şarkının temposu düşmeye başlayınca önceki kısımlardaki yakaladığı seyirciyi biraz kaybediyor. Şarkının en zayıf olduğu kısım orası bence. Yine de ulusal finaldeki sahnenin üzerine çıkmışlar bunu da kabul etmem gerekiyor.

Bana çok kazanırmış gibi gelmese de İsveç'in arkasından herhalde 2. bitirmesi sürpriz olmayacak artık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tüm finlandiya halkı aralarında anlaşıp oy vermeyelim demişler evet ahaha

Demiştim loreen'in olmadığı bir evrende kazanırdı diye öyle de oldu. Ama en güzeli halk oylamasında loreen'i ezerek birinci olması. Demek ki jüri olmasa milli irade finlandiya diyor. 

Ayrıca ben loreen'i 150 puan farkla açık ara kazanır sanıyordum 57 puanla kazandı sadece yazık. Demek ki yılların loreen'i de olsan karşına çetin ceviz bir rakip çıkabiliyormus. Ki bu şarkıyı loreen değil de ünsüz biri söylese finlandiya 57 değil 157 puan farkla kazanirmis. 

• Anırdım 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan, 14.05.2023 - 07:26 yazdı:

Tüm finlandiya halkı aralarında anlaşıp oy vermeyelim demişler evet ahaha

:evet:

İlk 5’te bitiren ülkelere verdikleri puanlar:

• :12: :Norway: Norveç
  • :0: :Sweden: İsveç
  • :0: :Israel: İsrail
  • :0: :Italy: İtalya

Norveç’in halktan bu denli yüksek puan alacağını öngöremediler galiba.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...