İçeriğe atla

Hayırlı bir iş için buradayız

Tuğberk

Pinlenen İletiler

eveeet başlıktan da anlaşılabileceği gibi hayırlı bir iş için buradasınız; OY İSTİYORUM dflgjkf

şimdi ben facebookta bir yarışmaya katıldım, o yarışmada björk adlı sanatçının albüm kapaklarını yeniden üretiyoruz, ben homogenic adlı albümün kapağını kara kalem ve renkli keçeli kalemlerde çizmeye çalıştım.

bu homogenic'in gerçek kapağı,

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

bu ise benim çizdiğim kapak,

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

şimdiii gelelim nasıl oy verebileceğimize; ilk önce aşağıdaki linke tıklıyoruz

Gizlenmiş İçerik

sonra orada most populer kısmına tıklıyoruz, muhtemelen benim çizdiğim albüm kapağı 2. sayfada bi yerde ama tabi siz oy verince 1. sayfaya çıkabilirm inşallah

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> neyse benim albüm kapağımı orda bulduktan sonra vote for this cover'a tıklıyoruz ve facebook ile bağlan'a tıklıyoruz, böylece oy vermiş oluyoruz, ben de mutlu oluyorum ve size de teşekkür ediyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

noluyo dedim bir an

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bi dahaki sefere seni istemeye de geleceğiz.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...