İçeriğe atla

Türkvizyon 2020 İstanbul

Mustafa

Pinlenen İletiler

Sempati Ödülü

SARI GELİN PERFORMELERİ

R.F Tataristan / Diliya Ahmetşina

Ukrayna / Natalya Papazoğlu

KKTC / Çağıl İşgüzar

Türkiye / Ertan & İsrafil

Almanya / Seyran

Azerbaycan / Aydan İlhaszade

Rusya Federasyonu / Olga Napoli

Polonya / Mishelle

Kırgızistan / Ayganysh Abdieva

Başkurdistan / Zilia Bahtieva

Kuzey Makedonya / Cengiz Sipahi

Romanya / Sunai Colakay

Gagauzya / Yulia Arnut

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizimkiler bitmeyen şov yapmışlar.Bir daha san remo şarkı yarışmasına laf etmeyeceğim.4 saattir aynı şeyi yayınlıyorlar.Sarı gelin şarkısını sevmezdim ama artık  nefret ettirdiler.Herkese söylettiler şarkıyı,4 defa recap yaptırdılar.Hemde

Moldova,Rusya,Polonya,Almanya,ukrayna,Kırgızistan ve saha yakutistan güzeldi.Bakalım bu sene birinciyi öğrenebilecek miyiz?😄

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ülkelerin tek tek verilen oyları ile sonuçların birbirini tutmadığını düşünüyorum. Başkurdistan bir çok 10 puan aldı dedim birinci oldu Ukrayna hadi 1. oldu ki favorim oydu ama Başkurdistan nasıl ilk 10'a giremedi, hadi onu geçtim Sırbistan Novi pazar bir sürü 0 puan aldı ama bizim önümüzdeydi en son sanırım. Bir gariplik olduğu açık puanlamada.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Söylemeden de edemeyeceğim favor,m Ukrayna olsa da bu şarkı resmen en son kazanan Kırgız şarkısının kopyası olmuş, resmen ilhamın dibine vurmuşlar. Ayrıca Tümen'e torpil işletmişler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

131959979_1623298427866439_6602882170641648710_n.jpg

En iyi şarkı kazandı kesinlikle. Fakat geri kalan sonuçlar saçmasapan. Ülke ülke gösterilen oy tablolarıyla toplam sonuç uyuşmuyor gibi duruyor.

Öte yandan Tümen ve Azerbaycan'ın 4. ve 5.olması rezalet. Türkiye, Kırgızistan, KKTC ve Başkurdistan çok geride kalmış. Rusya ve Moldova'nın ise sonlarda kalmaması sevindirdi.  

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...