İçeriğe atla

Hollanda 2021 : Jeangu Macrooy - Birth Of A New Age

Uğur

Pinlenen İletiler

Kendine ve kardeşine 30 cm topuklu ayakkabı almış, diğer ikisine normal ayakkabı giydirmiş, gözümden kaçmadı. Prova videolarında en iyi kısımlarını kullanmışlar, geri kalan kısımlar boş geldi bana biraz. 2 dansçı daha alabilirlermiş sahneye aslında.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 19.05.2021 - 17:03 yazdı:

Hollanda'da Eurovision 2021 1. yarı finalini 2.78 milyon kişi izledi.

Yarışma %48.7 share aldı. Hollanda'da 5 milyonun üzerinde tv izleyicisi bulunuyor.

Büyük final, ev sahibi Hollanda'da yayıncılık rekoru kırdı.

Final, 5.4 milyon kişi tarafından izlendi.

Yayın, %23.4 share aldı.

Duncan Laurence'in kazandığı 2019 yılında yarışmayı 4.4 milyon Hollandalı izlemişti.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hollandallılar dün gece oylama sırasında sıkıntı yaşamış. Birçok Hollandalı sosyal medya üzerinden oy gönderemediğini belirtmiş. Oylarının kabul edildiği hakkında SMS'ler oylama kapandıktan uzun süre sonra gelmiş. Hollandalılar bu duruma "Oylarımız sayılmadı mı?" diyerek tepki göstermiş. Bunu İtalya'ya çıkan 2 puan üzerinden eleştirmişler.

Hollanda yayıncısı NPO, bugün durumu doğrulayarak, sorunun nerden kaynaklandığını çözmeye çalıştıklarını açıkladı, Hollanda halkoylarının EBU'nun kontrolünde olmadığını söyledi.

Hollanda'nın dün gece işlenen halk oyları şu şekildeydi:

• 12 - Fransa
  • 10 - Yunanistan
  • 8 - İzlanda
  • 7 - İsviçre
  • 6 - Portekiz
  • 5 - Ukrayna
  • 4 - Finladiya
  • 3 - Litvanya
  • 2 - İtalya
  • 1 - Malta

İtalya'ya en düşük halkoyu Hollanda'dan çıkmıştı. Buna karşın İtalya 5-6 ülke hariç, kalan diğer ülkelerinin neredeyse tamamından 7'nin üzerinde halkoyu almıştı.

• Üzdün 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...