İçeriğe atla

İtalya 2021 : Måneskin - Zitti E Buoni

Uğur

Pinlenen İletiler

Pyrolar ve hızlı kamera geçişleri çok iyi kullanılmış bence. Ki bu sene çoğu hareketli şarkıda ağır kamera çekimleri varken, İtalya'ya bu konuda biraz torpil geçmişler gibime geldi. 

Şarkı, sahneyi yıkıp geçmelik bi şarkıydı; zaten ilk açıklandığında kazanacağını düşündüğümü söylemiştim. Sanremo performanslarını gördükten sonra. O performansın bir tık üzerine çıkmışlar.

Halkta alıyor zaten İtalya, işi jürilere bağlı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Barbara da sahnede dikiliyo o da hiçbir şey yapmıyo mesela.  Ama iki ülkenin solistleri de şarkıyı o kadar iyi satıyorlar ki, kamera açılarını düzeltmek kalıyor geriye bir tek.

Edit: Performansın sahnenin arkasından başlaması çok hoş olmuş.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bahadir27, 16 dakika önce yazdı:

birinci olursa affınıza sığınarak söylüyorum biraz g.t olurum :)

Birinci olamazsa ben de g*t olacağım ama bu ilk g*t oluşum olmayacak, o açıdan rahatım.

Aynısını 2015'te de yaşamıştım çünkü. Bu onun kadar koymaz bana.

:oyle:

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İtalyan devlet televizyonu RAI genel müdür yardımcısı Caluido Fasulo, İtalya'nın Eurovision ev sahipliğine hazır olduğunu söyledi.

İtalya, yarın akşam yarışmayı kazanırsa 2022'nin Torino şehrinde düzenlenmesi planlanıyor.

Fasulo, 2017 yılında Ukrayna ve Rusya arasında çıkan kriz sonucu Avrupa Yayın Birliği'ne Torino şehrinin ev sahipliği yapabileceği opsiyonunu sunduklarını da ekledi.

İtalyan kanalı Torino şehrini 2015 yılından bu yana dillendiriyor.

• Teşekkürler 1
  • Ay Çok Hoş 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aaa Torinomu ne varki bu şehirde ya dünyaca ünlü sanatçılar bile italya ayağı konserlerini romadan çok bu şehirde yapıyorlar gerçi italyanın en büyük kapalı mekanı PALA ALPİTOUR bu şehirde kapasitesi 12.000 - 18.000 arası değişiyor yapılan etkinliğe göre ondan olabilir. 

image.jpeg

• Azdırdın 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yav Torino dedikleri vasat şehir, İtalya'nın Yozgat'ı niteliğinde olan bir şehirdir. Şehir bile değil, bir kasabadır. Hatta Yozgat köklü Hitit uygarlığına ev sahipliği yapması hasebiyle Torino'dan daha kadim bir şehirdir.

Yok yok bu İtalyanlar bu işi beceremeyecek... 2022 yarışmasının selameti adına bu işin ehline teslim edilmesi gerekir. 2022 Paris veya Brüksel dışında bu iş olmayacak..

• Ağzımızın Tadı Bozulmasın 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

365 sms oyuyla birinci olamayan büyük aşk 1. olamadıysa bu nasıl olacak, kaldı ki yanında jüri oyu canavarı fransa var (laf arasında fransanın şarkısını daha çok sevsemde macroniyenin sevinmesini istemediğim için italya kazansın isterim ama yok siyasi düşünme derseniz fransa kazansın :P )

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

illaki, 25 dakika önce yazdı:

kaldı ki yanında jüri oyu canavarı fransa var

Nerden belli ki bu? "Büyük Aşk"a da jüriler 1. çıkarır ama halk verir mi diye soruyoduk, tam tersi oldu.

Jüri slow şarkılara, elit şarkılara puan verir diye bir yargı verilemez bence. Kaldı ki her sene farklı jüriler oylama yapıyo.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...