İçeriğe atla

Junior Eurovision Song Contest 2020 - Warsaw

Mustafa

Pinlenen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

JESC nin açılışı online olarak yapıldı. Açılışta geçen senenin kazananı Viki Gabor sahne aldı. 

Ayrıca İnternet üzerinden oy verme işlemi de başladı. 3 ülkeye oy verebiliyorsunuz. 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yarışmanın finali ise yarın TSİ 19 da.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, Şimdi yazdı:

Asla izlemeyeceğim bir yarışma, aşırı gereksiz. Şuna verilen emeğin gramı Asyavizyon'a verilseydi adam akıllı bir yarışması daha olacaktı EBU'nun. 

Ben bu sene ilk defa izlemeyi düşünüyorum. Çünkü online olarak nasıl olacağını merak ediyorum ayrıca 2020 esc izleyemedik bari açığı bununla kapatalım diyorum. Şarkıları da hiç dinlemeden sıradan bir esc izleyicisi gibi yarışma  anında dinleyeceğim. Bakalım pişman olacak mıyım :) 

Diğer yandan bence de gereksiz bir yarışma ama yapılıyor işte :D 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan, 16 dakika önce yazdı:

Ben bu sene ilk defa izlemeyi düşünüyorum. Çünkü online olarak nasıl olacağını merak ediyorum ayrıca 2020 esc izleyemedik bari açığı bununla kapatalım diyorum. Şarkıları da hiç dinlemeden sıradan bir esc izleyicisi gibi yarışma  anında dinleyeceğim. Bakalım pişman olacak mıyım :) 

Diğer yandan bence de gereksiz bir yarışma ama yapılıyor işte :D 

Boşa vakit kaybı ama sen bilirsin :oyle:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını Junior Eurovision Song Contest 2020 - Warsaw olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...