İçeriğe atla

İsveç 2020 : The Mamas - Move

Uğur

İsveç 2020 : The Mamas - Move  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Dotter dün bana fazla heyecanlıydı gibi geldi belki de 1.lik stresini kaldıramadı çünkü yarı finale göre performansı bir tık daha alttaydı. Anladığım kadarıyla bu kadar favori durumuna gelip ESC'ye gitmeyi düşünmüyordu da Melfest'te katılıyorsan o şovu hazırlıyorsan buna da kendini hazırlaman gerekiyordu. Neyse olan oldu zaten :)

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YasminTheDios, 5 dakika önce yazdı:

Pardon da The Mamas gayet yırtık dondan fırladı Hanna kazansa daha az şaşırırdım İsveç'in iki yıl üst üste aynı ekibe aynı şarkıyı gönderttiği nerede görülmüş? Yalıcan diye kendini şaşırdın iyice sürpriz olmamışmış.

Hadi cnm prim yok sana başından beri gizli birinciydi mamas koyunca hazım sorunu yaşıyorsunuz by

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Avusturyanin juri oylarında hata yaptığı söyleniyor. Sıralamayı tersten yaptıklarını dottere 2 değil 10 verdikleri iddia ediliyor. Bu doğru bile olsa sonucun değişeceğini sanmıyorum. 

Dün akşam ben de şaşırmıştım avusturya hangi kafayla 2 verdi diye.

• Teşekkürler 1
  • Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan, 2 dakika önce yazdı:

Avusturyanin juri oylarında hata yaptığı söyleniyor. Sıralamayı tersten yaptıklarını dottere 2 değil 10 verdikleri iddia ediliyor. Bu doğru bile olsa sonucun değişeceğini sanmıyorum. 

Dün akşam ben de şaşırmıştım avusturya hangi kafayla 2 verdi diye.

Şimdi bende bu haberi atacaktım. Bu jürilerin okuma yazması falan mı yok her sene ayrı bir skandal. 

• Anırdım 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oyları okuyan adam vermiş olmuyor mu tek başına o oyları? Yoksa ben mi yanlış biliyorum?

Okurken de anlamadı mı 1 puanı kime 12 puanı kime verdiğini?

Wiwi bunlarla uğraşacağına UMK yerine MF'ye gönderseymiş jüri.

• Beğendim 1
  • Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

SON DAKİKA!
SVT Cumartesi gecesi yayınlanan cinayet / korku öğeli yayını nedeniyle Melodifestivalen’e yaş sınırlaması getirilmesi konusunda acil toplantıda #Melodifestivalen

( @focusturkey )

• Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Volkan, 5 dakika önce yazdı:

SON DAKİKA!
SVT Cumartesi gecesi yayınlanan cinayet / korku öğeli yayını nedeniyle Melodifestivalen’e yaş sınırlaması getirilmesi konusunda acil toplantıda #Melodifestivalen

( @focusturkey )

güzel karar +40 üzeri ve 20 yaş altı izlemesin melfesti :oyle: 

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...