İçeriğe atla

Moldova 2020 : Natalia Gordienko - Prison

Uğur

Moldova 2020 : Natalia Gordienko - Prison  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Tolga, 2 dakika önce yazdı:

Bu kadın 2006 yılında da Arsenium ile birlikte yarışmaya katılmış. Şarkının adı Loca'ydı hatırlayan vardır.

Oha o minik şortuyla yürek hoplatan hanım abla mı bu? Baya yaşlanmış.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Moldovita, My Wine gibi etnik ve eğlenceli şarkılar varken yine ağır abi modunda takılalım dediler. Geçen sene de ciddi geldiniz ne oldu elenip döndünüz. Akıllanmamış bunlar. Moldova dediğin "hora din moldova, lautar, so lucky, my lucky day," akla geliyor. Sizin neyinize ballad göndermek.

Neyse şarkı ortalama. Finale kalır mı pek sanmıyorum. 

• Beğendim 2
  • Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tolga, 3 dakika önce yazdı:

Aynen oymuş bende az önce görünce şaşırdım. Baya zaman geçti üstünden tabi doğal yaşlanması :D

Sabah gazetesi o sene ''Minik Şortuyla Yürek Hoplattı!'' başlığı atmıştı yarı finalden sonra, neden elediniz diye kızmıştı. Tabii hanım abla yaşlanırken, Sabah da çok değişti. Seneler geçti üzerinden.

:caktirma:

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 1 dakika önce yazdı:

Sabah gazetesi o sene ''Minik Şortuyla Yürek Hoplattı!'' başlığı atmıştı yarı finalden sonra, neden elediniz diye kızmıştı. Tabii hanım abla yaşlanırken, Sabah da çok değişti. Seneler geçti üzerinden.

:caktirma:

Old Laik Days...

• Azdırdın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...