İçeriğe atla

Eurovision 2019 ''Dare To Dream''

Pinlenen İletiler

ay nolmuş buralara kaç zamandır yoktum, ortalık kararmış , içiniz fesat heralde, biriniz ışıkları yaksın bu ne göz gözü görmüyor gece yürüyen misiniz nedir olucak iş değil.  kapıyı zor buldum ayol. tütsü de yaksaydınız. ay nasıl değiştiriliyor bu forumun arkaplan banner zımbırtısı sinir oldum.

geçende danayla yazıştık en son 1999 da ceruzalemde yapılan gösteri ülkem adına içime çektiğim tüm kazanılmışlık havaların birinciliklerinin etrafı oksijenlemesinden ötürü bu sene güzel bahar tepesi yafoda yapılıcek dedi. çünkü bütün tohumlar oraya fırladığı için çiçekler 2019 da orada açacak dedi. çok ısrar ettim yeruşalayim de yapın diye ama yok ikna edemedim ayol kadını. kudüs aramı üçlediğim yer, 1999 daki muayyenimle dar alan etrafa baya kalabalıklaştık duvar yıkılır mıkılır zaten oranın rutubeti ayrı bir müsemmalık. gacı mutlu anlıycanız. til iviv yifi de olmasından diye kür alıkırmışım siz de yerseniz! :lutfettin:

-hey bana bakın david king hotelde koliler ayarlandı mı seneye?:ifrit:

• NE 1
  • Beynimi Yaktın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Madigullüm, 15 dakika önce yazdı:

mersi şekerim. hamınızı sevirem. kimseyi de tanımirem.:guzelseylerolcak:hadi bakem. irad ifadeleriniz ve yakıştırmalarınız için teşekkürler sayın kurucu başkan.:varbisinsilik:

E tanışalım şekerim madem, telegram grubumuza katılsana :icimgecmis:

• Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

https://pix.eurovisionworld.com/pix/eurovision-2019-slogan-dare-to-dream.jpg

Eurovision 2019'un sloganı "Dare to Dream" olarak belirlendi. Arenanın küçük olması sebebiyle, İsrail medyası sadece 4000 biletin satışa çıkacağını iddia etti. Greenrooma da 2-3 bin kişilik seyirci bölümü eklenmesine karar verildi. (Sanırım greenroom, son yıllarda alıştığımızın aksine, salon dışarısında olacak.) Sahnenin de aynı sebepten dolayı küçük olması bekleniyor. Sahne tasarımını 2011, 2012, 2015, 2017 ve 2018 senelerinde de sahne tasarımını yapan, Florian Wieder üstlenecek. Sahnede Davut yıldızından esinlenmiş, hareket eden üçgenler olacağı ve LED ekranların da Eurovision'a geri döneceği iddia ediliyor.

• Beğendim 3
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...