İçeriğe atla

Eurovision 2019 ''Dare To Dream''

Pinlenen İletiler

Yahudi lobisi bu kadar güçlüyken, bir çok batı ülkesi cesaret edemez protesto etmeye falan. 300 bin kişilik İzlanda'da, 3-4 gün içinde 20 binden fazla kişi destekledi çekilme önerisini. Buna karşın açıklama geldi hemen "Önemli bir sorun çıkmazsa katılacağız." diye.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarışma Almanya'ya alınacak.

İsrail çekilecek.

Türkiye ve Arap ülkeleri yarışmaya katılacak.

Avrupa Müslüman olacak.

Dünya barışı gelecek.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Medinede kilise kurulmasıyla, yarışmanın kudüste yapılması ne alaka?

Ebunun çekincesi yarışmanın savaş bölgesi veya savaş bölgesine yakın bir yerde yapılacak olması olabilir, kudüs olayına veyahut boykot olayına takıldıklarını sanmıyorum. Kimsenin boykot edeceğini de sanmıyorum, daha önce de dedim ama bu çatlak sesler, ebu ve israilli yöneticileri daha ılımlı bir yola itmeli diye, belki ukraynadaki iktidarsızlıklarından sonra, sert oynamaya veyahut göz korkutmaya çalışıyollardır eğer o biletlerinizi çok da erken almayın hadisesi hakikatliyse. Bana kalırsa yarışma kudüste olacaktır, 40dan fazla ülke de katılacaktır, eğer çok sert ve politik bir süreçle yürütmezlerse ki şuan için herhangi politik bir hareket gelmedi yarışmanın direkt kudğste yapılacağının aşikar edilmesinden sonra, gerçi filistinli öldürmekle meşguller orası da ayrı tabii

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Medinede kilise kurulmasıyla, yarışmanın kudüste yapılması ne alaka?

Ebunun çekincesi yarışmanın savaş bölgesi veya savaş bölgesine yakın bir yerde yapılacak olması olabilir, kudüs olayına veyahut boykot olayına takıldıklarını sanmıyorum. Kimsenin boykot edeceğini de sanmıyorum, daha önce de dedim ama bu çatlak sesler, ebu ve israilli yöneticileri daha ılımlı bir yola itmeli diye, belki ukraynadaki iktidarsızlıklarından sonra, sert oynamaya veyahut göz korkutmaya çalışıyollardır eğer o biletlerinizi çok da erken almayın hadisesi hakikatliyse. Bana kalırsa yarışma kudüste olacaktır, 40dan fazla ülke de katılacaktır, eğer çok sert ve politik bir süreçle yürütmezlerse ki şuan için herhangi politik bir hareket gelmedi yarışmanın direkt kudğste yapılacağının aşikar edilmesinden sonra, gerçi filistinli öldürmekle meşguller orası da ayrı tabii

kudüste yapılmasın diye araya doğu tarafı dini sıkıştıranlar ne kadar alakaysa, gereksiz bir muhabbet alakasına benim yazdığım ilişik te o kadar alaka. yani. adamlar teknoloji ve bilimde adım atarak hukukunu ilerletiyor. yok yaparsın, yok yapamazsın diye gösteremediği bir şeyin ardını koşalayarak akıl emeğini geride bırakan yağmacılar gibi değil yani. 2 adım önde merdiven üzerine çıkıp panorama harikasını izlemek varken 0 ile kuyu içinde kalmışların arasına düşmekten iyidir. yarışma kudüs/jerusalem yani YERUŞALAYİM de yapılacaktır. nokta... Ne israilmiş aq.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rüyamda ev sahibi İspanya idi şehir ise saçma bi şekilde cenevreydi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> slogan be afişide gördüm ama hatırlamıyom

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Eurovision 2019 Tel Aviv olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...