İçeriğe atla

Norveç 2019 : KEiiNO - Spirit In The Sky

Uğur

Norveç 2019 : KEiiNO - Spirit in the Sky  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Tüm reaksiyonlarınsiz çekin biz eşşek başıyız

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğendim 1
  • Yarıldım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

D'Sound - Mr. Unicorn: Daft Punk ezgileri de taşıyan, eğlenceli bir şarkı. Performansla batabilir de, yükselebilir de. Beğendim ben şarkıyı. 

Chris Medina - We Try: Benim için çok büyük hayal kırıklığı oldu. Çok güzel balladlar yazabilen ve okuyabilen bir şarkıcının, bu kadar düz bir şarkıyla gelmesini istemezdim.

Carina Dahl - Hold Me Down: Carina Dahl'dan beklediğim şarkı bu değildi. Orta şekerli buldum ben şarkıyı. Son bir dakikası en iyi kısmı şarkının. Canlıda altından kalkabilir umarım.

Anna-Lisa Kumoji - Holla: Bana hitap edebilecek bir şarkı değil. Apaçilerin üst sıralara taşıyacağı kadar sağlam bir şarkı da değil. Diğerlerinden farklı olması ve renk katması tek olumlu yanı.

Erlend Bratland - Sing For You: Nakaratını bildiğin Robbie Williams'ın Feel şarkısından araklamışlar. Çok klişe bir şarkı ve Erlend'in yorumunu beğenmedim. Belki Didrik gibi opera kökenli birisine verselerdi, daha çekilebilir olurdu.

Adrian Jørgensen - The Bubble: Sevimli bir pop şarkısı. Biraz fazla ergen işi ama hoş buldum ben yine de. MGP'de iş yapacağını pek zannetmiyorum.

Keiino - Spirit in the Sky: 90'lar İskandinav elektropopunu ve Sami geleneksel müziğini bir araya getirmişler. AQUA, Ace of Base gibi gruplara saygı duruşunda bulunurken, modern bir havası da var. Beğendim ben şarkıyı. Canlı performansı iyi olursa, Tel Aviv biletini kapabilir.

Mørland - En livredd mann: Mørland'ın Norveççe bir şarkıyla dönmesini beklemiyordum. Şarkının Norveççesi İngilizcesinden daha güzel ama, doğru kararı vermiş. A Monster Like Me kadar geniş bir kitleye hitap edemeyecektir ama ben çok beğendim şarkıyı.

Ingrid Berg Mehus - Feel: Carina Dahl'ın şarkısıyla aşağı yukarı aynı düşüncelerim. Orta tempo şarkılar arada kaynayacak sanki. Çok arada kaynayacak gibi bir havası var. Keman şarkıya çok yakışmış.

Hank von Hell - Fake It: Bu da hayal kırıklığı oldu. Ben Wrecking Crew tarzı bir şarkı bekliyordum ama o hava kesinlikle yok. Canlıda coşturursa bilemem ama bu haliyle olmamış hiç.

İlk Sıralamam
1 Mørland En livredd mann
2 Keiino Spirit in the Sky
3 D'Sound Mr. Unicorn
4 Ingrid Berg Mehus Feel
5 Adrian Jørgensen The Bubble
6 Carina Dahl Hold Me Down
7 Chris Medina We Try
8 Hank von Hell Fake It
9 Anna-Lisa Kumoji Holla
10 Erlend Bratland Sing For You

• Çıldırtma Beni 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunların Reaksiyon Çekecek Hali Yok Ben Tüm Şarkıları Dinledim Ve Sıralamam Şu Şekilde
Öncelikle Bu Sene Daha Çok Favorim Var Şarkı Kalitesi Daha Güzel

5 Şarkı Beğendim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Norveç 2019 : KEiiNO - Spirit In The Sky olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...