İçeriğe atla

Birleşik Krallık 2013 : Bonnie Tyler - Believe in Me

Uğur

PUANINIZ?  

18 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

benim beğendiğim bir şarkıyı sen değil senin mahallendeki tüm insanlar gelse aşşalayamaz ki bu kadın yaşayan bir efsaneyse !! orda duracaksın sen beğenmeyebilirsin bunu bir kere söylersin ama bunu benim beğenilerime cevap olarak karşılık olarak yapamazsın yaptırtmam

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

BBC, 2 adamını lokal barlara yollasa, bu adamlar bir-iki ay dolanıp albümsüz, ünsüz, kendi müziğini yapan birisini seçseler bu şarkılardan çok daha iyi şarkılar çıkabilir ortaya bence.

Uzaklara gitmelerine gerek yok, ben burdayim. :h

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim beğendiğim bir şarkıyı sen değil senin mahallendeki tüm insanlar gelse aşşalayamaz ki bu kadın yaşayan bir efsaneyse !! orda duracaksın sen beğenmeyebilirsin bunu bir kere söylersin ama bunu benim beğenilerime cevap olarak karşılık olarak yapamazsın yaptırtmam

E sen de yapıyosun aynı şeyi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yooo kimse durduk yere hiçbirşey yapmıyor adam gibi bir kere beğenmedim diyebilir ben de beğendim derim ama bu benim beğendim dememden sonra şarkıyı ve şarkıcıyı aşşalama boyutuna gelirse susmam ben yani

Bütün ESC konularına "Norveç ve Danimarka balon" yazdın ama :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne sizin demenizle kötü bir şarkı oluyor nede benim güzel dememle güzel şarkı oluyor ben beğenirim sen beğenmezsin nede eurovisionda sonuncu olsa kötü oluyor nede birinci olunca süper oluyor ama çağatay bunu bilerek yapıyor ama ç çok farklı günde en az 5 6 kere papağan gibi aynı şeyleri tekrarlıyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...