İçeriğe atla

Birleşik Krallık 2013 : Bonnie Tyler - Believe in Me

Uğur

PUANINIZ?  

18 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Şarkı güzel mi? Evet güzel. Ama Eurovision izleyicisine hitab edebilecek bir şarkı olarak görmüyorum. Onlar daha çok paçoz Rus ninelerini seviyorlar maalesef. Hem Birleşik Krallık'ın öyle büyük bir diasporası yok ki. Yunanistan, İrlanda, Malta, Hollanda, Belçika ve birkaç ülkeden zorla puan çıkarıyor zaten. Sonuç olarak bu şarkının ilk 7'ye girebileceğini düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkı güzel mi? Evet güzel. Ama Eurovision izleyicisine hitab edebilecek bir şarkı olarak görmüyorum. Onlar daha çok paçoz Rus ninelerini seviyorlar maalesef. Hem Birleşik Krallık'ın öyle büyük bir diasporası yok ki. Yunanistan, İrlanda, Malta, Hollanda, Belçika ve birkaç ülkeden zorla puan çıkarıyor zaten. Sonuç olarak bu şarkının ilk 7'ye girebileceğini düşünmüyorum.

Aynen.

Ah BBC ESC secici kurulunun basina beni getireceklerdi de...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Britanya'nın seçimi yanlış [/align]

[align=center]Bonnie%20Tyler%20(1).jpg[/align]

[align=center]Eurovision şarkı yarışmasında Birleşik Krallık'a ilk kez birinciliği tattıran Sandie Shaw; bu yılki Bonnie Tyler seçiminin çok yanlış olduğunu söyledi...[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]

[align=center]Eurovision şarkı yarışmasında Büyük Britanya'ya ilk kez birinciliği tattıran Sandie Shaw, bu yılki Bonnie Tyler seçiminin çok yanlış olduğunu söyledi. ‘Believe in Me’ adlı şarkısıyla İsveç’te düzenlenecek olan yarışmaya katılan Tyler ise, kendine ilk 10 arasında yer almayı hedef koydu.

Sandie Shaw eleştirisinde aday seçiminin halk tarafından yapılması gerektiğini savundu ve bu nedenle Tyler’ın herkes tarafından kabul görmeyebileceğini söyledi. Bonnie Tyler bundan tam otuz yıl önce de Eurovision’da yarışması için teklif almış; ancak kabul etmemişti.[/align]

[align=center][video=youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jfeiCaRJgMY [/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...