İçeriğe atla

İsveç 2013 : Robin Stjernberg - You

Uğur

PUANINIZ?  

16 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

İsveç ölcek bence.

Olabilir tabii, bu yıl İsveç'i desteklemeyeceğim. Bunu biliyorum. Sadece can sıkıntısına ve kaliteleri yüzünden takip etme ihtiyacı var içimde.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Bence ESC finali günü İsveç ölcek.

Ölsün.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melodifestivalen'i hiç sevmiyorum. Bence herkes seviyor diye sevmiyorum, antipatik. Küççücük ülkeler daha hoşuma gidiyor.

Ben seviyorum gayet. Ama bu sene hiç takip etmedim. Finali izlicem.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melodifestivalen'i hiç sevmiyorum. Bence herkes seviyor diye sevmiyorum, antipatik. Küççücük ülkeler daha hoşuma gidiyor.

Hiç takip etmedim, çok da mutluyum. Bi Belarus, bi Ukrayna, bi Arnavutluk oyy ne küçük çaplı ne neşeli şeyler onlar

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hiç takip etmedim, çok da mutluyum. Bi Belarus, bi Ukrayna, bi Arnavutluk oyy ne küçük çaplı ne neşeli şeyler onlar :siritma:

Dimi küççücükler...oy oy :f04:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sadece ukraynayi izledim ben de

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> işkence gibi gelmişti:) ısveç biraz daha görselliği içinde barındırdığı için seviliyor olsa gerek:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sadece macaristan ulusal finalini takip ediyorum çünkü bu yılın bana göre yani benim favorim macaristan'da

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> çok rezil şarkılar olduğu için heyecanımda yok açıckası

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...