İçeriğe atla

İsveç 2013 : Robin Stjernberg - You

Uğur

PUANINIZ?  

16 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Finale direkt olarak giden adaylar;

State of Drama - Falling

Ravaillacz - En Riktig Javla Schlager

İkinci şans bölümüne giden adaylar;

Martin Rolinski - In And Out Of Love

Caroline af Ugglas - Hon Har Inte

Ayrıca Amanda Fondell'in Dumb şarkısını 7. olarak eleyen İsveçlilere... Neyse. Diyeceğim o ki ilk 3'üm yarışmanın son 3'ü imiş. 2013 Melodifestivalen serüveni benim için burada bitmiştir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gencay valla çok sağol kimse yazmadı diye yazayım diye düşünüyordum ama böyle sonuçları yazmak çok berbat

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> sağol canım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende öyleyim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> of İsveçten iğrendim o amcaları çıkarttı ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsveçte 2.şans cıkış sıraları belli oldu..2.şans haftaya gerçekleşecek ve 2 isim finale yükselecek..

01 - Robin Stjernberg - You

02 - Eric Gadd - Vi Kommer Aldrig Att Förlora

03 - Caroline af Ugglas - Hon Har Inte

04 - Behrang Miri - Jalla Dansa Sawa

05 - Erik Segerstedt & Tone Damli - Hello Goodbye

06 - Anton Ewald - Begging

07 - Cookies N Beans - Burning Flags

08 - Martin Rolinski - In And Out Of Love

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

MF 2013 albümünü buradan indirebilirsiniz. :')

O değil de 2. Şans, Final'den daha zorlu bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

MF 2013 albümünü buradan indirebilirsiniz. :')

O değil de 2. Şans, Final'den daha zorlu bence.

O değil de yazık adam sırf Melodifestivalen için buraya girmiş.

Gizlenmiş İçerik

aqLadm.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsveçli besteciler kendi ülkelerinde berbat şarkılar yapıyorlar, Azerbaycan'a vb. güzel şarkılar yapıyorlar???

Gizlenmiş İçerik

Bence de. Ama Stefan Örn ve Sandra Bjurman'ın 'Only The Dead Fish Follow The Stream' şarkısı çok hoşuma gitti benim. Çok akıcı bir şarkı.

Thomas G:son ise bu yıl hayal kırıklığı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsveç ölcek bence.

Olabilir tabii, bu yıl İsveç'i desteklemeyeceğim. Bunu biliyorum. Sadece can sıkıntısına ve kaliteleri yüzünden takip etme ihtiyacı var içimde.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsveç ölcek bence.

Olabilir tabii, bu yıl İsveç'i desteklemeyeceğim. Bunu biliyorum. Sadece can sıkıntısına ve kaliteleri yüzünden takip etme ihtiyacı var içimde. :kahve:

Bence ESC finali günü İsveç ölcek.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...