İçeriğe atla

Hollanda 2013 : Anouk - Birds

Uğur

PUANINIZ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Joan Franka'nın şarkısı çok güzeldi. Harcadılar. SMS'lerim helal olsun

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Anouk iyi ya o gderse finale çıkabilir

finale çıkabilir mi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

İşte neighbour voting olayından sıyrılıp çıkabilirler diyorum. Tom Dice gibi kapiş?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 175
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

• 4 hafta sonra...

Anouk muhteşem bir sese sahip gerçekten, çok istiyordum katılmasını ve bu habere çok sevindim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Umarım sesini harcamayacak muhteşemlikte iyi bir şarkıyla katılır. Hollanda'yı artık yüksek sıralarda görme zamanı geldi bence

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok sevindim bende. Umarım bu sitede aldığı dereceden daha iyisini alır.

Gizlenmiş İçerik

Hollanda'nın son yıllardaki haline gerçekten üzülüyodum, hakettiği halde finale çıkamadı çoğu kez. Anouk bu kötü gidişi bozar inş.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nobody's Wife sarkisi cok guzel! Bakalim Hollanda'nin makus talihini yenebilecek mi? Cok umutlu degilim acikcasi. Ding-A Dong'tan bu yana 1. olamayan ve son 6 yildir final yuzu gormemis bir Hollanda var karsimizda. Bu yarisma Patricia Kaas'i da Engelbert Humperdinck'i de harcadi son yillarda. O yuzden cok da umutlu degilim. Ama bir umut "belki" !

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

anouku bu sene tanıyanlardanim..şarkılari güzel

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> sesi güzel

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> hollanda adına iyi işler çıkaracak gibi :)nasıl bir şarkı olacak çok merak ediyorum.sıtede onurun yapıştırdığı şarkıyi sonradan sevmeye başlamıştım o tarz gelirse güzel olabilir:) ilk belli olan esc temsilcisi hayırli olsun

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayır olamaz onu bir kez daha yarıştıracaktım. Şaka bir yana çok sevindim. Umarım Hollanda adına bir şeyler değişir. Değişmeli de zaten. Başarılar Anouk, başarılar Hollanda

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hollanda'ya bu sene yapılan haksızlıktan sonra Anouk ile finale çıkmalılar

Joan Franka bence bu yilin birincisi benim gozumde.

Engelbert 1, Joan 2

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

owww demekki doğruymus anouk ile görüşme haberleri hayrlı olsun hollanda adına

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anouk cok basarılı bir sarkıcı sarkılarına hayranım ve cok seviyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> sarkıları cok kaliteli ve hollandanın anouk u secmesine de cok sevindim fakat bir korkum var anouk un şarkı tarzı eurovisiona pek uymuyor gibi hakkı yenecek gibi bir kuşku var içimde

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...