İçeriğe atla

İtalya 2013 : Marco Mengoni - L'essenziale

Uğur

PUANINIZ?  

8 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Adam "şeyimde değil" havasında resmen

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> İlk provada komik gelmişti ama şu an sevdim performansını.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adam "şeyimde değil" havasında resmen

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> İlk provada komik gelmişti ama şu an sevdim performansını.

Evet, en azindan burda mikrofonu eline falan aldi degisiklik olsun diye. Muhtemelen gecenin en sikici performanslarindan biri olacak.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"BAKIN NE KADAR COOL TAKILDIM" demek istemiş..

ama şarkı ve söyleyiş tarzı güzel..performans olarak belki final günü biraz hareket eder

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ahahahaha :DD bak buna katılıyorum işte! :DD
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

San Remo'da yarismis olmasa sahneye ilk kez cikiyor dicem o kadar yani.

Gizlenmiş İçerik

Bilmeyenler icin de oyle gelecek bence, sans gormuyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çişi gelmiş çocuklara benziyo haha. Girer gibi ilk 5'e

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vokal performansı çok daha iyi Nina'dan ama. Nina sönük kalmıştı, bu adam şarkıyı gösteriyo gibi. Tabii ekrandan izlemek lazım bi de, provalarda alamıyoruz sesi yeterince sağlıklı. Hareketleri de çok sempatik. Şarkı da fena değil. Bence girmemesi için bi sebep yok ilk 5'e.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...