İçeriğe atla

İsrail 2013 : Moran Mazor - Rak Bishvilo

Uğur

PUANINIZ?  

13 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

şarkı güzel ama favorim değil..başarılar diliyorum israile

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Herkesin içinde bir "Hoş ama beğenmedim." vardır.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

israil 2010 harici hiç bi zaman favorim olamadı zaten

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> 2010'da da harel skaat'ın sempatisinden olsa gerek

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> kendi soğukluklarıyla şarkılarından da soğutuyorlar insanı her yıl

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yardıra yardıra çıkar hemde bu çıkamasın eurovision izlemem bir daha

Bu cumleyi de bir kenara yaziyorum.

Gizlenmiş İçerik

:h

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Harel Skaat ne rezil, ne detone biseydi. Onun hazirladigi sarkilardan biri cok guzeldi, adini unuttum Millim yanlis bir secimdi. Her neyse bu yila gelelim. Bu sarki finale cikar gibime geliyor.

1-2 detone oldu ama her babayiğidin de harcı değil o şarkıyı söylemek be.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yaz anam yaz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> perşembe gecesi burdayım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Harel Skaat ne rezil, ne detone biseydi. Onun hazirladigi sarkilardan biri cok guzeldi, adini unuttum Millim yanlis bir secimdi. Her neyse bu yila gelelim. Bu sarki finale cikar gibime geliyor.

1-2 detone oldu ama her babayiğidin de harcı değil o şarkıyı söylemek be.

Hah buldum. Bu sarkida daha az detone olurdu ve favorim de olurdu. Bunun secilmesini diliyodum ben.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...