İçeriğe atla

Almanya 2013 : Cascada - Glorious

Uğur

PUANINIZ?  

26 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Gökselinho Senin Şarkının ismini çalmışlar ya la

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ahahah

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bakalım onlarda senin gibi birinci olabilecekmi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> bunların hepsi mayıs ayında

SÖZ TEKRAR SENDE ALİ KIRCA

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Burdan aktaracaklarımız bu kadar

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 210
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

asla mükemmel degil..hatta sıradan bir şarkı..cascadanin en kötü şarkılarından biri hatta..ama ben bu yıl escde şarkılari beğenmedim ondan şu an zirve benim için bu..slovenyayi dinledim az önce güzelmis:) bide önceden çok beğenmediğim danimarka gitgide hoşuma gitmeye başladi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sadece adından ve dünya çapında ünlü olmasında dolayı seçilmedi bence Cascada. Kadın hak etti. Gecenin en iyi ses performansı ona aitti. Sade ama etkileyici bir performans gerçekleştirdi. Ayrıca şarkı gerçektenden ulusal finalin en iyisiydi. Dün gece tamamen izleyenlerin bunu açıkça görmüş olması gerekir.

Bence hak edilmiş bi zafer. Şarkıyı da severek dinliyorum. Şu an açıklananlar içinde en güzel şarkı da bu. Çoğu Avrupalı Eurovision fani de bayılmış şarkıya. Alacağı derece doğrusu umrumda bile değil doğrusu. Eurovision'da alınan derecelerin gerçeği ne kadar yansıttığı da malum (!) o gece bir dünya starını izlerken büyük keyif alacağım ve severek oy vereceğim Almanya'ya.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gecenin en iyi ses performansı ona aitti.

playback yaptı

Gizlenmiş İçerik

Almanlar o yüzden istemiyor ya

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tolgahan a kesinlikle katılıyorum ! Benim de favorimdi ve kazandı gerçekten mutluyum bu yıl ilk defa gerçek favorim ulusal finali kazandı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Melissa , Simone ve Adelen den sonra Cascada yı da kaldıramazdım yani

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Şarkıda değişiklikler elbette olacak o yüzden ben ümitliyim Cascada dan

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gecenin en iyi ses performansı ona aitti.

playback yaptı

Gizlenmiş İçerik

Almanlar o yüzden istemiyor ya

Gizlenmiş İçerik

Eurovision'da da yapsın.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melissa , Simone ve Adelen den sonra Cascada yı da kaldıramazdım yani

Gizlenmiş İçerik

lütfen Melodifestivalen favorin Sean Banan olsun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...