İçeriğe atla

Bulgaristan 2013 : Elitsa & Stoyan - Samo Shampioni

Uğur

PUANINIZ ?   

17 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]Bulgaristan'ın minipop ikonu[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 182
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

• 2 hafta sonra...

Sofi Marinovayı mumla arayacak bazıları

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> olsun kıymeti bilinir en azından

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bulgaristan'ın sevdiğim hiçbir şarkısı yok 2005'ten beri

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

2005 ve 2007 disinda benim de yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

doğru dürüst oy veren ülkelerden biri bulgaristan

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Cok da degil. 2008'de Almanya'ya giden 12 puanin ardinda No Angles grundaki Bulgar bir uyenin etkisi vardi mesela.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

^^ 5. favorim hem de

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 2007'de Elitsa ve Stoyan favorimdi ismin etkisiyle psikolojik bi beğeni olabilir ama seviyorum bu şarkıyı ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> tabi bi Water değil.

Water nere bu nere derler adama.

Gizlenmiş İçerik

Ben bunlarin yeniden katilacagini duydugumda dedim tamam bu yil favorim olacaklar, yayinlanan 3 sarkiyi duyunca hayal kirikligina ugradim. Ama yine de sarkiyi degistirmeleri iyi oldu, 3 sarki icinde en elle tutulabilir olan buydu. Finale cikarlar belki davul sovu fena degil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2007deki şarkılarından sonra çok berbat geldi bana bu şarkı. Ama yine de 3 verdim. Bol şans bulgaristana ; finale çıkamaz gibi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...