İçeriğe atla

Belçika 2013 : Roberto Bellarosa - Love Kills

Uğur

PUANINIZ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 132
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Kur'a cekiminde bir basin mensubu "Belgian Bieber" yakistirmasi yapti. Yazik, kafatasinda bi yara izi oldugundan sacini kesemiyomus, uzuldum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu gece Hollanda'dan sonra en cok sevindigim ulke! Bu cocugun ulkeyi temsil edecegi haberleri ciktiginda albumunu indirmistim. Kendisi The Voice'tan gelme bir sarkici ve daha cok yeni muzikte. Albumundeki sarkilari dinledikten sonra cok umutlanmistim, iyi bir seyler bekliyodum. Love Kills ilk aciklandiginda hic begenmedim, listeme dahi almadim fakat son versiyonla beraber sarki adama benzemeye baslamisti. Yine de Avrupa finale cikarmaz diye ihtimal vermedim, finale vize alan ulkelere eklemedim Belcika'yi. Bu gece performansi izledikten sonra bir "belki" olusmamis degildi kafamda. Harika oldu finale cikmasi. Cok tatli buluyorum ben bu oglani.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

olan benim geçen yılki favorime oldu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> IRIS

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkes Hollanda'yi konusuyo ama Belcika'da son 8 yilda Tom Dice disinda finale cikamamisti.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 8 yilin 7sinde yarifinallerde takildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Roberto The Voice duellosunda!

Soyledikleri parca 28. ETSC birincisi "MEME SI"

@Cagatay bak, belki gormemissindir.

Gizlenmiş İçerik

Bu cocuga bu yuzden sempatim var.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...