İçeriğe atla

Beyaz Rusya 2013 : Alyona Lanskaya - Solayoh

Uğur

PUANINIZ?  

14 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 136
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Şu back vokallerin son 20 saniyede dansçıya dönüşüvermesi esc'de anlam veremedim şeylerdendir

ben beğendim açıkcası

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

heves etmiş ablası

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> yüklenme kıza

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ay loboda ile bu kızı aynı kafeye koymak çok saçma olur

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Loboda çok farklıydı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

seksiliğin işlediğini düşünüyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> birileri buna çoğunluk olarak eşcinsellerin seyrettiğini hatırlatsın

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Annemin favorisi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir performanstı beklediğimden daha iyi hatta

Kesinlikle benim de bekledigimden iyiydi. Eurovision artik bu numaralari yemez demis ve 1 gun once hazirladigim yf listemde finale vize alan ulkeler kismina eklememistim Belarus'u. Performansi izledikten sonra finale kesin gozuyle bakmaya basladim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Cunku bu gece yarisan onca orta tempo ve slow parca arasinda parliyodu, salon Karadag ve Belarus'la koptu Danimarka'dan sonra. Cikmasi dogaldi boyle bir gruptan Ukrayna ve Rusya destegiyle beraber. Finalde 12 - 15 arasi bir yer begensin kendine.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cam kenarı olsun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> uhauhauhau bonnıe teyzesinin altına bi yerlerde

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"10 sene önce yarışsaydı finale çıkardı." dedikten bi saat sonra döt etti beni. Rezillik ama. Gecenin en reziliydi açık ara. Çok da açık ara değil gerçi Karadağ var 2. sırada. Çıkmamalıydı finale ama. 20-25 arasında olur finalde herhalde. Olmazsa bitirsinler Eurovision'u zaten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O kadar da kotu degildi sanki. Dedigim gibi ortada dinlenemese bile izlenebilecek bir sey vardi. Gorsellik de onemli bu yarismada. Tamam cok demodeydi kabul, 10 yil once yarissa is yapardi belki kabul ama gecenin en kotusuydu demek cok kati geliyo bana.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...