İçeriğe atla

Azerbaycan 2013 : Farid Mammadov - Hold Me

Uğur

PUANINIZ?  

23 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 302
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

resim ayıp değil , buraya koyup dalga geçmeniz ayıp olan..

saygı duyuyoruz

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

İnsanların görüşlerine saygı duymak güzel bir davranış tabii ki

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öyle bir çabam yok..siz ne anladıysanız odur! kendimi ifade etmek için extra bi çabamda yok.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buraya gelip yaptığım bir şeyi "ayıp" olarak nitelendirdikten sonra cevap beklemiyor muydun? Senin kendinde insanların yaptığı eleştiri ve şakaları "ayıp" olarak damgalama yetkisini buluyorsun da, benim yaptığım mı garip oluyor?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

afedersiniz ama "ayıp" sizin için ne anlam ifade ediyor ? çok kötü bir kelime gibi mi geliyor ki bunu bu kadar uzattınız? sadece dalga geçmenin yanlış olduğunu ifade etmek için kullandım o kelimeyi..hayır nedir yani nedir anlamadım ki! evet yaptığınız ayıp..azerbaycanlılara laf söyleyip , dalga geçmeniz ayıp tamam mı? bunu bir türk sanatçıya bir azeri yapsa da aynı tepkiyi verirdim ki az önce legend adlı üyeye tepki mi de gösterdim..insanların düşüncelerine biraz saygı gösterin bence..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...