İçeriğe atla

Miley Cyrus Fan Club

Paul

Pinlenen İletiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/img]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 261
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[align=center]gitti bu adamı bıraktı bu adam bırakılır mı yaa

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img][/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Miley Cyrus: Britney Spears’in ikonik bir sesi var

Miley Cyrus bu hafta Ingilterenin en unlu talk showlarindan Alan Carr: Chatty Man showuna katildi ve Britneyden bahsetti.

Alan: Duet nasil oldu ?

Miley: Britney Spears ile cok calismak istiyordum ve dogru zamani ariyordum ve sonra We Can’t Stop cikti. Sarkiyi ilk dinlediginde benim oldugumu bilmiyordu, klip ciktiginda Britney bir nevi videoya asik oldu. Miley kendisini Britney'in olgun bir kadına donustugu surecle iliskilendirerek devam ediyor: Sanirim 20li yaslarda yaptiklarini , kendini ozgur birakma istegini ve bir kizi ifade etmeyi hatirladi. Onu sarkiya almak cok harika birsey cunku pop idolu olarak en cok deger verdigim ve hayatimda ilk CDsine sahip oldugum kisi. Onunla calismak zorudaydim. Onun albumde olmasi cok buyuk birsey!

It’s Britney b***h! Britney deki ses inanilmaz , ne zaman sarki soylese herkes sarkinin Britney Spears tarafindan soylendigini anliyor ve bu da benim istedigim sey idi. Gelip sarkı syylemesinden daha cok heyecan duydugum sey gerçekten ses tonunu duymakti, cunku ikonik bir ses yapisi var, konusmasi bile ikonuk Gercekten cool, heyecanlıyım.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Miley Cyrus en kısa sürede 100 milyona ulaşan video klip rekorunu kırdı

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

içindeki fahişeyi çıkardı basarısının nedenlerinden biri

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]MILEY CYRUS KENDİ REKORUNU KIRDI

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Miley Cyrus’ın "Wrecking Ball" klibi, yayınladıktan sonraki 6 günlük sürede 100 milyonluk izlenme sayısına ulaştı.

Miley’nin bir önceki klibi "We Can’t Stop" aynı sayıya 37 günde ulaşmıştı.

"Wrecking Ball" videosu, VEVO’da elde ettiği büyük başarıyı sürdürüyor, videonun şuandaki izlenme sayısı 112 milyonu aştı.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...