İçeriğe atla

Avustralya 2018 : Jessica Mauboy - We Got Love

Uğur

PUANINIZ?  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 327
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Halkta yine 11 puan almaları gereken bir sene

Teşekkürler Evropa :kudur:

Hiiiiiç şaşırmadım halk sonucuna hiç :yok:

Son iki senedir aldıkları sonuçlar sonrası Avrupa tarafından artık yarışmada istenmediklerini anlamaları gerekiyor.

Jüriler de yalamadı bu sene, herhalde Avustralya ve Avusturya'yı karıştırıdılar.

Gerçi Avusturya'yı tercih ederim, gayet iyiydi performesi.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jüri provasındaki performansı asla bu kadar kötü değildi. (İyi de değildi) O yğzden performans üzerinden jüri oyu eleştirmek çok doğru değil. Bununla birlikte bu kadın ESC partilerinde ve ilk provalarda cayır cayır okuyordu bu şarkıyı. Nazar mı değdi, nedir...

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Avrupa'dan Avustralya'ya artık seni ''Avrupa'' Şarkı Yarışması'nda istemiyoruz mesajı :

Geçen sene halk oylamasında sondan 2. ve 3. olan Avustralya ve Danimarka'yı temsil eden Avustralyalı kız örneği

Bu sene halk oylamasında sonuncu olmaları

Yallah Eurovision Asia'ya.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jüri provasındaki performansı asla bu kadar kötü değildi. (İyi de değildi) O yğzden performans üzerinden jüri oyu eleştirmek çok doğru değil. Bununla birlikte bu kadın ESC partilerinde ve ilk provalarda cayır cayır okuyordu bu şarkıyı. Nazar mı değdi, nedir...

evet :tak: okuyordu, hatta jüri yükske verir diyorduk, eğlendirmeyi biliyordu falan

(gördüğümüz kadarıyla) provası 99 puan değerinde değildi bence

geleceği okuyup: seneye eleneceklerini öngörüyorum :evetevet:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi size soruyorum :sizesoruyorum:

Yarı finalde halktan 82 televot oyu almış bir şarkı, finalde nasıl 9 puan alabilir :hihitabi:

Resmen Avrupa yine güzel bir mesaj vermiş Avustralya'ya, yarışmadan defolun diye :evet:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anlayana güzel bir mesaj iki senedir :evetevet:

Genelde finalin reytingi yarı finallerde daha fazla olur. Yarı finalleri izlemeyip, finali açan Eurovision izleyicisi ''Avustralya ne alaka amk'' diyor. Her sene (geçen sene hariç) annemle izliyorum yarışmayı, bu sene bile hala daha ''Avustralya'nın ne işi var yarışmada'' diye sordu bu gece, cevap veremedim; ''Katılıyorlar işte'' dedim. Bir fan olarak utanıyorum bu soruya cevap veremediğim için.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...