İçeriğe atla

İsveç 2018 : Benjamin Ingrosso - Dance You Off

Uğur

PUANINIZ?  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Mesele İsveç'in iyi bir derece alıp, almaması değil. Mesele Televoting'den 21 puan alması. Atıyorum jüriden 150 puan alır, televoting den 100 puan alır yine bugünkü puanını elde eder. Buna bir şey demem. Ama 21 puan, ne biliyim biraz garip geldi. Slovenya ve Sırbistan'dan bile az puan aldı televoting'de...

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok yok bizim türk fanları iskandinavları yalamayı çok severler forumdada var bikaç tane zaten anlarsınız

Güzel bir organizasyon düzenledileri için hayranlar tabi

Ama objektif olarak bakıcaksan olaya bariz belliydi isveçin ilk 5 dışı kalması demekki büyük çoğunluk sevmemiş 22. Olmuş halkta

Bu tarz yalaklar her sene kendi sevdikleri müzik türü kazanıyor diye bu sene kuduruyor tabi

ÇATLAYIN BU SENE BİZ KOYDUK AHAHAHA

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsveç'in puanların açık verildiği oylamada (jüri) 12'leri 10'ları süpürmesi neden koymuş ki bu kadar, anlayamadım. Alışamadık yeni sisteme daha tam, hala bir arada afallıyorum ben jüri oyları ayrıntılı verilirken, halk sonuçlarıyla arasında gidip geliyorum mesela, normaldir.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...