İçeriğe atla

İsveç 2018 : Benjamin Ingrosso - Dance You Off

Uğur

PUANINIZ?  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Ben bu kadar torpilli ülke görmedim. Resmen sahneyi arenayi seyirciyi göstermediler yakın çekim hep Bunyamini izledik. Sonuna doğru azıcık göründü sahne o kadar.

Finalde yine ilk 5 te olacak isveç ama bence hakkı 15.lik

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Iki performansi karşılaştırırsak çek cumhuriyetinde sahneyi seyirciyi gayet görüyoruz. Bunda 3 dk nın 2.50 sinde bünyamin izledik neredeyse. Ben bunda torpil düşünüyorum. Diger ülkeleri 100 m ilerden bile çekerken bunu burnunun dibinden ayrılmadı kamera

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O zaman 2009 da Turkiye kendi istedi 1000 m uzaktan çekilmeyi. Ilginç

Rusya'daki yapımcılar sahneyi göstermek için çok uğraştılar. Hatta Hadise'nin ekibi arkadaki kalpleri mavi yapmak istediğinde de "Böyle güzel duruyor." diye ısrar ettiler ama son karar delegasyonlarda. Burada ilginç olan bir şey yok. Provalar başlamadan önce ülkeler sahneleme detaylarını yapımcılara gönderirler ve yapımcılar kamera açıları üzerinde çalışmaya başlarlar. Her bir provada 3-4 kez söyleniyor şarkı. Hepsinin arasında 3-4 dakikalık sahneleme ve kamera açısı tartışması yapılır. Prova tamamlandığında ise performanslar bir daha izlenir ve delegasyonlar sahnede istedikleri değişiklikleri ve istedikleri kamera açılarını yapımcılara ve yönetmene iletirler. Teknik ekip bu istekler üzerinde çalışır ve istekleri mümkün olduğunca yerine getirmeye çalışır.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...