İçeriğe atla

İsrail 2018 : Netta - Toy

Uğur

PUANINIZ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Looperlı kısmı kulağa kötü gelmiyor ki. Baştan sona iyi okuyor hatta şarkıyı. Enerjisini seyirciye geçiremiyor ve sahnelemesi kötü sadece.

Gereksiz fazla loopa giren ve uzun bir introsu var şarkının. Oradaki tüm sesleri canlı çıkartmak zorunda kaldığından, zaten şarkının ilk aşamasında baya yoruluyor sesi. Bence bu tüm performansını da etkiliyor. Çoğu gıdaklama kısmında nefes nefese kalıyor ve yutuyor çoğu şeyi.

Ayrıca hala anlayamadım neden orijinal versiyonu kullanmadıklarını. Video klip versiyonuyla yarışıyorlar yarışmada. Keşke orijinal versiyonu olsaymış, onun introsunda vokal yok.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sms oylarında bence en çok oyu Netta alacak ama jüri oyları ne olur sizce? Jüri oylarında çok daha az alır bence...

Şimdi Kıbrıs kazanacağına İsrail kazansın diyoruz da :felfecir2:

İlk aşamada jüride İrlanda iyi bir yerde bitirip birinci çıksa, İsrail de ortalarda falan olsa; ikinci aşamada televotta İrlanda sürünse, İsrail birinci çıkıp kazansa; ciddi üzülürüm herhalde.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...