İçeriğe atla

İsrail 2018 : Netta - Toy

Uğur

PUANINIZ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Netta sahnede kendi kendine, seyirciyle iç içe söylese daha iyiydi. Sahnede sürekli bir şeyler oluyor ama olan hiçbir şey ilgi çekici değil. Daha çok dikkatleri dağıtıyorlar. Bir de fişeğin önündeki kamerayla çekim yapmak neyin mantığı? Bunu ben fark ettim prova videosundan, koskoca delegasyon nasıl fark etmedi?

filistin, sen misin?

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eveett. Senenin benim için favorisi Nettama gelirsek.

Benim için adeta mükemmel şov hazırlamışlar çok sevdim kamera açılarını falan

1. Yarı final e göre en iyi performanslardan birini yaptı Netta

Fakat giriş çok sıkıntılı , bazı yerlerde takılmalar hissettim. Ama şarkıyu ilk kez duyanlar için farklı geleceğinden eminim ve finalde bu hataları düzelteceğinden de eminim. Hadi seneye jerusalem tur atalım

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence en güzeli partilere falan katılmamak. Bak Kıbrıs'a hiç yormadı sesini. Netta bu sene her yerdeydi, Eurovision zamanı gelince yoruldu bence. Enerjisinin bu kadar düşük olmasının başka ne sebebi olabilir ki?

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şarkı 1.yfnin en iyi performelerinden dedik hadi tamam, bu 1.yfnin kalibresini gösterir, ama buna iyi performe de demeyelim, favorilikle alakası yok, kıbrısı 41.sırama koymuşum, performansını takdir ettim, bulgaristanı 2.sırama koymuşum, yerden yere vuruyorum

bu performansla bu iş olmaz, yeruşalayim de seneye anca cirit atarlar, izandan şaşmayalım

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence en güzeli partilere falan katılmamak. Bak Kıbrıs'a hiç yormadı sesini. Netta bu sene her yerdeydi, Eurovision zamanı gelince yoruldu bence. Enerjisinin bu kadar düşük olmasının başka ne sebebi olabilir ki?

Partiler biteli ay oldu yalnız. İlk provalarında sahneye gelip, yardım ediyorlardı. Bayağı bir kamera sorunu yaşamışlar zamanında gidemediğinden olması gereken yere. Bu kadar koreografi bile fazla geliyor bence buna. Israel Calling gibi daha konser performansı tadında yapsalarmış keşke. Arenadaki seyirciyle yeterince iletişim kuramıyor bu şekilde. Bir de klipte yüzünü yamulttu diye tuttu bu demişler herhalde. Kameraya bakarken çok abarttı göz devirmeleri, yüz yamultmaları falan. TV izleyicisine de geçirmekte zorlandı şarkıyı.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sadece TV izleyicisine de değil, arenadaki seyirciye dahi geçiremedi. Bakışları, onu bunu geçtim; vokal performansı gerçekten çok başarısızdı. Partilerde kendini yormuş dediğimde, sesini yormuş olmasını kastetmiştim. Okuması kolay bir şarkı değil.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...