İçeriğe atla

İsrail 2018 : Netta - Toy

Uğur

PUANINIZ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

netta'nın katıldığı bir tv programından vidyonun sonlarına doğru 8:20 dk dan itibaren başlayan canlı bir performans üretimi. baya eğleceli ve ritmik ve enerjik. yeni türeyen dj lik kariyerindeki bayanlardan kız baya etkili ve başarılı. hatta programda çok fazlasın dercesine taşan ve onunla dalga geçen bir parody de yapmışlar.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

netta nın toy remix i de güzel.. fakat şöyle bir benzeşme hissettim. ritim vokalleri Dana International ın Maganuna şarkısını andırıyo.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

bu da benzeşmeyle ilgili yapılmış video

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kaznadığı günkü performansı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

netta nın bu şarkısı da çok fena kırdırdı bana kafayı. cidden hareketler mimikler vakum etkisindeki lezzetli harmanlamalar olay! eyn li kesef aba tikne li.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> (bende para yok babam bana alacak) hahahaha duyuyor musun avrupa?? harika gönderme ve hoş butlar budu! tutar.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

do you wanna jerusalem next year... i wanna turn i love you, i wanna is i love you. see you next year in israel???? glulu glulu glulu glulu bak bak bak, DivaAAAAAAAaaaa Divvvaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......Viiiivaa......hadi bakalım seneye jerusalem ne yumurtlıycak dünyaya? are you ready?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...