İçeriğe atla

İsrail 2018 : Netta - Toy

Uğur

PUANINIZ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Kanalın IPBC'ye devri söz konusuydu birkaç yıldır. 2018'de planlıyorlardı ama ani bir kararla şimdi yaptılar.

yani o kadar tüneller kazılsa esc ile böyle bir sınır çizilemezdi heralde.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Muhabir: Eurovision'u kazanırsanız Eurovision Kudüs'te mi düzenlenmeli yoksa Tel Aviv'de mi?

"Kudüs"

Muhabir: Neden?

Çünkü bizim başkentimiz şehirde iyi bir yer bulacağız merak etmeyin, çözüm bulmakta çok iyiyiz.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ortalığı karıştırmadan rahat etmeyecekler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Neyse, kazanamayacaklar inşallah

Gizlenmiş İçerik

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ortamlarda kazanırlarsa Kudüs'te yapsınlar yarışmayı diyordum, temsilci de öyle düşünüyomuş bak sen şu işe. Bu arada bu şarkının kazanabileceğini düşünmüyorum hala. Kazanırsa rahatsız olur muyum, emin değilim ondan. En azından provasını görmek istiyorum önce, ya da canlı performansını. Şarkı fena değil bence. Ama bu sene bu şarkı kazanırsa Eurovision'u Salvador'un fireworkslü birincilik beyanatına tokat olacak, son iki birinciye ayıp olacak resmen. O yüzden Belçika alsın, istikrar sürsün, Eurovision büyüsün diyorum bu sene.

Geçen sene de birinci aylar öncesinden ilan edilmişti. İtalya'ya karşı dik duruşum sayesinde, yapayalnız olsam da bu forumda, kaybettirdim onlara, anca 6. oldular.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Muhabir: Eurovision'u kazanırsanız Eurovision Kudüs'te mi düzenlenmeli yoksa Tel Aviv'de mi?

"Kudüs"

Muhabir: Neden?

Çünkü bizim başkentimiz şehirde iyi bir yer bulacağız merak etmeyin, çözüm bulmakta çok iyiyiz.

ay harika yorumlardasın. bu sene 1. yi israil'den bekliyoruz hadi bakalım. üzmeyin enerjik kızımızı. ümitle, saygıla

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...