İçeriğe atla

Almanya 2018 : Michael Schulte - You Let Me Walk Alone

Uğur

PUANINIZ?  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Almanya'yı merak ediyorum güzel isimler var.

Ryk olsun Ivy,Michael olsun şarkıları bilmiyorum ama isimler umut verici en azından. Almanya dönemimde Michael ile yarışıp güzel bir yerde tamamlamıştım diye hatırlıyorum Ryk kısmet olmadı ama olsun :ahaha: Umarım bu üç isimden birini seçerler

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 364
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Almanya dönemimde Michael ile yarışıp güzel bir yerde tamamlamıştım diye hatırlıyorum

Oha o Mişel bu Michael mi?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yarıştığı dönem şarkısı için tam bir MF şarkısı diyoduk :hahay:

Böyle bir şarkıyla gelsin madem yine :evetevet:

İyi bir puan verdim diye hatırlıyorum, 5. olmuş yarışmada :hihitabi:

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bnde yarıştım bunla o dönem çok eleştirildim anlamsız bi şekilde ama iyi derece aldım

O şarkısı da buymuş ve 8. olmuş :

Almanya biraz ustlere oynamak icin stratejik davranmis sanki, daha once derece almis sarkilarinin bir kopyasi gibi, Melih'e katilmadan edemedim. Ama kesinlikle guzel, basarilar diliyorum!

demişim :cokkomik:

Bu çocuğun şarkıları güzel yalnız ha, merak etmeye başladım şarkısını :oyle:

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2017

• Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
    "Dying To Try" (Eurovision Song Contest 2017)

Gizlenmiş İçerik

2018

• Gizlenmiş İçerik

"For You" (

Gizlenmiş İçerik

)
  • Gizlenmiş İçerik

"House on Fire" (

Gizlenmiş İçerik

)

Gizlenmiş İçerik

Ivy nin şarkı yazarı Mariette nin şarkısına hazırlamış geçen seneki İrlanda’yı yapmış

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...