İçeriğe atla

Finlandiya 2018 : Saara Aalto - Monsters

Uğur

PUANINIZ?  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 509
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Avrupa devlet kanallarının halktan ciddi miktarlarda paralar almadığı doğru değil. Reklam falan almadığı için çoğu, bizimkinden bile fazla para alıyor insanlardan. Küçük ülkelerin nüfusları az olduğu için, bütçeler de küçük oluyor tabii ki. Çoğunu ulusal finale harcadıklarından, sonradan böyle sorunlar yaşıyorlar. Finlandiya şarkının yazarlarını Lizbon'a getirmeme kararı almıştı mesela. Sonradan ne oldu bilmiyorum. Linnea Deb isyan etti diyorlardı en son. Bir de sağ hükümetlerin Avrupa'da iktidara gelmeye başlaması, kanalların bütçelerini genel olarak düşürmeye başladı.

Saara'ya bir ton para harcandı. Estonya ulusal finali de ucuza gelmiş olmasa gerek. 2 haftalık projeksiyon kirası için 65bin euro çıkaramamış olabilir devlet kanalı. TRT de şark, klip ve sahneleme için 250 bin euro civarı bir bütçe veriyordu yanılmıyorsam çoğu temsilciye.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Avrupa devlet kanallarının halktan ciddi miktarlarda paralar almadığı doğru değil. Reklam falan almadığı için çoğu, bizimkinden bile fazla para alıyor insanlardan. Küçük ülkelerin nüfusları az olduğu için, bütçeler de küçük oluyor tabii ki. Çoğunu ulusal finale harcadıklarından, sonradan böyle sorunlar yaşıyorlar. Finlandiya şarkının yazarlarını Lizbon'a getirmeme kararı almıştı mesela. Sonradan ne oldu bilmiyorum. Linnea Deb isyan etti diyorlardı en son. Bir de sağ hükümetlerin Avrupa'da iktidara gelmeye başlaması, kanalların bütçelerini genel olarak düşürmeye başladı.

Saara'ya bir ton para harcandı. Estonya ulusal finali de ucuza gelmiş olmasa gerek. 2 haftalık projeksiyon kirası için 65bin euro çıkaramamış olabilir devlet kanalı. TRT de şark, klip ve sahneleme için 250 bin euro civarı bir bütçe veriyordu yanılmıyorsam çoğu temsilciye.

Trt' nin eurovision butceleri

Yuksek sadakat 300 bin dolar (480 bin tl)

Manga 450 bin tl

Kenan doğulu 450 bin tl

Sibel tuzun 300 bin tl

Hadise 450 bin tl

Can bonomo da 300-400 bin tl arasi bisi almisti diye hatırlıyorum

SM-J530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Delegasyon uyelerinin ihtiyaclari vs derken daha da artiyor buyuk ihtimalle

bu Sadece sanatcinin ihtiyaclari icin verilen para trtnin bi de kendi icin harcadigi bi meblağ var yayincilari yetkilileri vs gondermek icin

Dedikodu: o dönem hadise için bu parayla londradan ev aldigi iddia edilmiş ama sanmiyorum baya gezdi ulke ulke promo icin

Cidden bu kadar harcaniyor mu yav

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SM-J530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Besteci, klip yönetmeni, koreograf, dansçı vokal... Ohoooo... Danimarka kazandığı sene sadece pyrolara 63 bin euro mu ne harcamıştı. Bu TRT'nin verdiği rakamlar harcananın yarısı bile olmayabilir. İşin içerisinde müzik şirketleri ve sanatçıların kendi ceplerinden harcadıkları da var.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...