İçeriğe atla

Kıbrıs 2018 : Eleni Foureira - Fuego

Uğur

PUANINIZ?  

13 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

En iyi ihtimalle borçla harçla Yunanistan düzenleyebilir belki yarışmayı diye düşünüyorum ben. Kıbrıs'taki Rum topraklarının yarışmayı kaldıracak altyapısı yok çünkü. Konu sadece para değil aslında.

Bu sene Portekiz press center alanını gereksiz küçük tuttuğu için, EBU'dan press akreditasyonu alanlar fan akreditasyonuna geri döndürülmek zorunda kaldı mesela en basitinden.

:anlatabildimmi:

çoğu ülke uluslararası olimpiyat komitesinden aday adaylığı için onay alamıyor sadece delegasyona yetecek oda ve servis olmadığından

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 592
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Salon ya da arena olayı da dert değil. Azerbaycan'da da yoktu öyle büyük bir alan, Türk müteahhitler hemen dikivermişti oraya bir arena kısa sürede. Yarışma sadece arenadan ibaret değil ki. Press center'ı var, fan zone'u var, euro village'ı var, red carpet var, var oğlu var. Bu altyapı var mıdır Kıbrıs'ta ben pek sanmıyorum açıkçası.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kibris duzenleyemezse turkiye biz duzenleyelim diye çökebilir bir umud

Borç harç ayağına kuzey kesimle arayı düzeltseler, kktc de türkiye yoluyla kıbrıs türkü birini yarışmaya soksa (büyük resmi yine gördüm)

Beni bir tek sen anlıyorsun :evetevet:

:bebegim:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Koskoca danimarka altyapısı olmayan bi adada duzenledi... terk edilmiş bi tersanede.... kibrista bu tarz bisiler yapabilir....

sürekli şu argümanı ileri sürmeyin yahu danimarka eşek yüküyle para akıttı o adaya, terk edilmiş tersane bak ne oldu, kıbrısta onu yapacak para :yok:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O adada daha önce de müzik festivalleri, tiyatro festivalleri vs. düzenleniyordu zaten ama. O nedenle altyapısız demek yanlış.

keza danimarka gibi bir organizasyonun 5de 1ini yapsa kıbrıs (veya herhangi bir ülke) öpüp başıma koyarım :oyle: bir peleseng olmuş gidiyor

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Azerbaycan ve Danimarka örnekleri çok yanlış. Bu iki ülke yanlış hatırlamıyorsam Eurovision tarihinin en yüksek 2 bütçesine sahipti. Türkiye'yle de karşılaştırmak doğru değil. Kıbrıs gibi küçük bir ülkenin ekonomisi, bizimkiyle boy ölçüşemez.

Bu arada katıldığı halde kazanmak istemeyen ülkeler vardır tabii ki. Pastora, ülke ekonomisi olduğu için, yayıncı kanalın kendisinden kazanacak bir sahneleme yapmamasını istediğini söylemişti yanlış hatırlamıyorsam. Yunanistan'ın düşüşünü de buraya bağlayabiliriz. Tabii bu demek değil ki ülkelerin çoğu kazanmak istemediği için kötü şarkı yolluyor. İstekli olduğu halde başarılı olamayan delegasyonları da görüyoruz.

Benim azerbaycan ve danimarka örneklerinin vermemim sebebi birinin sıfırdan 1 arena yapmayı başarmasi diğerinin ise eurovision yapilamiycak bi yerde eurovision yapmayi basarmasi

Şuan da kibrisin eurovision duzenlemeye bi yeri yok... ayni başarıları gosterebilir eger yeterli butceyi bulursa ama bulur mu..... bilmiyorum

ben umitliyim sonuçta kibris eurovision duzenleyemezse başka hiç bir uluslararasi buyuk bi organizasyona ev sahipligi yapamaz

Ve her yil eurovisionu kazanamiyorlar sonucta...

Malta iyi kotu 300 bin nufusuyla ekonomik krizde junior eurovision yaptı....

Kibrista 1 milyon nufusyla iyi veya kotu bir eurovision duzenleyebilir....

SM-J530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...