İçeriğe atla

Azerbaycan 2018: Aisel - X My Heart

Uğur

PUANINIZ?  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

İnsanlar azerbaycandan niye iyi birşey bekler ?

Azerbaycan müzik ülkesimi ? Mtv ye her sene adaymı gönderir yöresel yıldızları grammyemı aday olur anlamıyorım ben ?

Azerbaycan normlarına göre harika bi şarkı yollamışlar yine ve yine elenmeyecekler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Helal Melo

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

''Miracle'' o canlı performanstan sonra elenmediyse, bu şarkı da elenmez hissim :hayirefendim:

Ben de sevdim şarkıyı, yerden yere vurulacak kadar kötü de değil bence. Sadece kızın kendi tarzında bir şarkı olmasını yeğelerdim. Üzerine bu şarkının oturup oturmadığını canlı performansla daha iyi anlamış oluruz. Canlısında da bir sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum Samra gibi. Keza Aysel, İsviçre'de jazz üzerine müzik eğitimi de almış bir isim. Azerbaycan'da bir operada da yer almış.

Canlı performansını merak edenler için :

Burada playback mi okumuş, canlı mı söylemiş karar veremedim fakat adam akıllı bir sahne performansı yok bunun dışında, genelde akustik çalışmaları var. Profesyonel olmayan fakat bir profesyonel kadar müzik birikimi ve eğitimine sahip amatör bir isim Aysel.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

''Always'' gibi hareketli şarkı bekleniyo Azerbaycan'dan ama biraz zor o iş hissim. O şarkıyı Yunan, İsveçli, Danimarkalı, Alman baya kalabalık bir ekip ortaya çıkartmıştı. Bence hala en iyi hareketli şarkıları o.

Azerbaycan'ın -tıpkı Rusya gibi- şarkıcıyı seçtikten sonra ısmarlama usulü şarkıyı, şarkıcıya zorla söyletmekten vazgeçmesi gerekiyor artık. Söz konusu iki ülkenin de şarkıcıları özgür bırakılsa, daha başarılı şeyler çıkabilir ortaya.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...